Ana Sayfa Yurt Yol çalışmasının temeli atıldı

Yol çalışmasının temeli atıldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Göztepe Köprüsü ve Köprülü Kavşak arasında kalan bir kilometrelik Çetin Apatay Caddesi'nde belediyece hazırlanan projeye başlanması dolayısıyla tören düzenlendi.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 14:28
Yol çalışmasının temeli atıldı
Düzenleme kapsamında orta refüjde daraltma yapılacak, gidiş dönüş şeritlerini ayırmak için sahil tipi korkuluk sistemi yapılacak. Trafik akışı 3 gidiş, 3 geliş, toplam 6 şeritten sağlanacak. Caddede geliş ve gidişte 2 taraflı birer şerit kısmı park olarak kullanılacak. Cep ve duraklar inşa edilecek. Dekoratif parke taşları ile yeni kaldırım düzenlemesi yapılacak. Ana yola çıkan yan yollarda kaldırım ve tali yol düzenlemeleri gerçekleştirilecek.

Çetin Apatay Caddesi'nde düzenlenen törene AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli'de araç sayısının arttığını, trafiğin kalabalıklaştığını, nüfusun büyüdüğünü, bu yüzden yeni yollar açmak, var olanları genişletmek zorunda kalındığını ifade etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, belediyenin Çetin Apatay çevre ve trafik düzenlemesi yatırımlarının açılışına katılmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

AK Parti Milletvekili Çaturoğlu ve Belediye Başkanı Uysal orta refüje yapılacak sahil tipi çelik korkuluk temel betonu için butona birlikte basarak Çetin Apatay Bulvarı projesine start verdi.<a href='https://www.cihan.com.tr/tr/zonguldak-eregli-cetin-apatay-caddesi-teme-atma-2055018.htm' style='visibility:hidden; display:none;'>Cihan</a> CİHAN
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık