Ana Sayfa Güncel Yaşam Parkı 23 Nisan coşkusu ile doldu

Yaşam Parkı 23 Nisan coşkusu ile doldu

Atakum Belediyesi tarafından Yaşam Parkı’nda düzenlenen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Özel Ezgililer Koleji, TED Koleji, Minik Adımlar Kreşi ve Halk Eğitim Dansın Yıldızları ekibinin de katılımı ile tam bir şenlik havasında geçti.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2013 Salı 15:39
Yaşam Parkı 23 Nisan coşkusu ile doldu

SAMSUN- Atakum Belediyesi tarafından Yaşam Parkı’nda düzenlenen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Özel Ezgililer Koleji, TED Koleji, Minik Adımlar Kreşi ve Halk Eğitim Dansın Yıldızları ekibinin de katılımı ile tam bir şenlik havasında geçti.

Modern dans gösterileri, skeçler, halk dansları, şiirler, elma şekeri, pasta, limonata, balonların olduğu kısaca çocukların eğlenmesi için her şeyin düşünüldüğü Atakum Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Yaşam Park’ta gerçekleştirildi. Tam bir şölen havasında geçen kutlamalarda çocuklarv e aileleri özgürce bir bayram yaşamanın tadına vardılar.

Ulu Atatürk’ün, Türk çocuklarına armağan ettiği bu bayramı gereği gibi yaşamanın tadını çıkardıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Bu bayramı size bir armağandır. Kıymetini bilin, yaşayın, yaşatın. Ülkenin geleceği size emanet oldukça biz rahat edeceğiz, dünün çocukları bizlerdik, biz Cumhuriyet’e sahip çıktık. Yarınlarımız, bugünün çocukları olan sizlere emanettir. Sizlerin de gereğini yerine getirerek O’na ve Cumhuriyet’e sahip çıkacağınıza inanıyorum. Misak-ı Milli sınırları içinde insanca, kardeşçesine yaşamak için kenetleneceğinize inancım tamdır. 23 Nisan, Atakum’da özgürlük içinde, dün ve bugün olduğu gibi hep kutlanacaktır.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber