Ana Sayfa Samsunhaber VALİ ŞAHİN'DEN TERME OMV’YE ZİYARET

VALİ ŞAHİN'DEN TERME OMV’YE ZİYARET

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Terme ilçesi Akçay Mahallesi'nde bulunan OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2016 Cumartesi 16:26
VALİ ŞAHİN'DEN TERME OMV’YE ZİYARET

OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ ni ziyaret eden Vali Şahin’i, OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen ve diğer yetkili personel karşılayarak çiçek takdim etti.

 Daha sonra OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen ve diğer yetkili personel ile bir süre sohbet etti.

 Vali Şahin’e Genel Müdür Korkut Öztürkmen ve diğer yetkili personel tarafından bir sunum gerçekleştirilerek çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 Vali Şahin, sunumun ardından Türkiye’nin ilk tek şaftlı doğal gaz kombine çevrim santrali olan OMV Samsun Elektrik Doğal Gaz Santrali özelliğine sahip, General Elektrik 9FB gaz türbin teknolojisi ve deniz suyu soğutma sistemi ile Türkiye’nin en verimli, en esnek ve en çevreci santrallarından biri olan OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nde incelemelerde bulunarak Genel Müdür Korkut Öztürkmen’ den çalışmalar ve santral hakkında bilgi aldı.

 Ziyaretin ve incelemelerin sonunda OMV Samsun Genel Müdürü Öztürkmen, günün anısına Vali Şahin'e bir tablo takdim etti.

 Ziyarete ayrıca, Terme Kaymakamı İlyas Gün ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’da katıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık