Ana Sayfa Güncel Uluslararası şairlerle Samsunlu şiir severler buluşuyor

Uluslararası şairlerle Samsunlu şiir severler buluşuyor

Samsun'un Bafra ilçesinde, Musiki Cemiyeti ve bünyesinde faaliyet gösteren Bafra Şiir Kulübü'nün bu yıl düzenlediği 10 ülkeden önemli şairler katıldığı ulusal şiir etkinliği çevresinde Samsuna gelen şairler ilkadım belediyesi “1.Şiir Gecesinde” İlkadm’lı şiir severlerle bir araya gelecek.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2013 Perşembe 15:37
Uluslararası şairlerle Samsunlu şiir severler buluşuyor

Samsun'un Bafra ilçesinde, Musiki Cemiyeti  ve bünyesinde faaliyet gösteren Bafra Şiir Kulübü'nün bu yıl düzenlediği 10 ülkeden önemli şairler katıldığı ulusal şiir etkinliği çevresinde Samsuna gelen  şairler ilkadım belediyesi “1.Şiir Gecesinde” İlkadm’lı  şiir severlerle bir araya gelecek.

29 Mart Cuma günü Saat 19.30 Acem Tekkesinde başlayacak İlkadım Belediyesi 1.şiir gecesine ,başta Azerbeycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Bulgaristan, Almanya, Romanya ve Başkurdistan ülkelerinin şairlerinin yanı sıra geceye  yurt içinden de alanlarında isim yapmış çok sayıda şair katılacak.

Anadolu'nun bu ücra köşesinde, bu tarz, devasa bir organizasyon için Samsuna gelen şairlerimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Acem Teksinde birbirinden değerli şairlerin şiirleriyle renklendireceği geceye tüm Samsun halkını davet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber