Ana Sayfa Yurt TBMM İdare Amiri Karasayar Memur-Sen toplantısına katıldı

TBMM İdare Amiri Karasayar Memur-Sen toplantısına katıldı

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar İskenderun'da memur sendikaları temsilcileri ile bir araya geldi. Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen de İskenderun'da memur sendikaları temsilcileri ile buluştu.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 13:44
TBMM İdare Amiri Karasayar Memur-Sen toplantısına katıldı
Çağlayan Alabalık Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Memur-Sen üyeleri eşleri ile birlikte katıldı. Toplantıya TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, Memur-Sen İskenderun ilçe yönetimi ve üyeler katıldı.

Orhan Karasayar burada yaptığı konuşmada, günün birlik olma ve kenetlenme günü olduğunu belirtip, "Daha güçlü Türkiye ve yarınlar için çalışıyoruz. Bizler hükümet olarak bu konuda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışacağız" dedi.

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen de "Ben de İskenderun'da uzun yıllar çalıştım. Kendi memleketimde sizlerle birlikte olmanın onurunu yaşıyorum. Sendikal çalışmalarımız kapsamında İskenderun'dayız. Bu güçlü birlikteliğimizin artarak devam etmesini diliyorum" dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de katıldığı toplantıda Memur-Sen üyelerine sendikal çalışmalarında başarılar diledi. <a href='https://www.cihan.com.tr/tr/tbmm-idare-amiri-orhan-karasayar-memur-sendikalari-ile-biraraya-geldi-ulastirma-memur-sen-genel-baskani-can-cankesen-de-iskenderuna-geldi-2055008.htm' style='visibility:hidden; display:none;'>Cihan</a> CİHAN
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Güncel

Teknoloji

Yukarı Çık