Ana Sayfa Samsunhaber SÜSLÜ: BOYUNUZDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞMAYIN

SÜSLÜ: BOYUNUZDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞMAYIN

MHP olağanüstü kongresiyle ilgili konuşan MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “Kararın değiştirilmesi için Yargıtay'a Adalet Bakanı üzerinden baskı yapılarak müdahale edilmeye çalışıldığıyla ilgili tarafımıza gelen bilgilerdir. Boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın.” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2016 Cumartesi 15:55
SÜSLÜ: BOYUNUZDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞMAYIN

Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi veren MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “MHP Olağanüstü kongresinin toplanmasıyla ilgili 12. Sulh Hukuk Mahkemesinin vermiş olduğu tüzük kongrenin toplanması kararı, genel merkezimiz tarafından bir üst mahkeme olan Yargıtay’a başvurulmuş ve temmiz edilmiştir. Dün akşamdan beri müthiş bir bilgi kirliliği yaşanmaktadır. Bizimde aldığımız bilgiye göre Yargıtay'ın kararı onadığı, kararın imzadan çıktığı ve tutanak altına alındığı yönündedir. Bu bizim açımızdan beklenen bir sonuçtur. Lakin mahkeme kararı elimize geçmeden dedikodularla hareket etmemiz mümkün değildir” dedi.

ÖMER SÜSLÜ SERT UYARDI

Bu açıklamayı yapma sebebini açıklayan Süslü, “Kararın değiştirilmesi için Yargıtay'a Adalet Bakanı üzerinden baskı yapılarak müdahale edilmeye ve kararın değiştirilmeye çalışıldığıyla ilgili tarafımıza gelen bilgilerdir. Buradan açık açık ifade ediyor ve muhataplarını uyarıyorum. Boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın ve üzerinize vazife olmayan MHP kongresine müdahale etmeyi aklınızdan dahi geçirmeyin. Bu ülkede helal süt emmiş, sadece hukukun üstünlüğüne inanan, kimseden korkmayan yüksek hakimler, yargıçlar vardır ve sizin zulmünüze boyun eğmeyeceklerdir. Sıkıntınızı anlıyor, MHP'de gerçekleştirilecek olan bir lider ve kadro değişiminin bütün planlarınızı bozacağı ve ilk seçimde iktidarınızı kaybedeceğinizi bildiğinizi biliyoruz.” diye konuştu.

 KORKMAYIN, ENDİŞELENMEYİN

‘İşte o gün verecek olduğunuz hesaptan kaçmaya çalıştığınızın da farkındayız’ diyen Süslü, “Buradan size ülkücü hareket adına söz veriyorum. Korkmayın, endişelenmeyin Hz. Ömer (r.a.) adaletiyle hükmetmeyi ve yönetmeyi kendisine şiar edinmiş ülkücülerin Devr-i iktidarında, tüm ayarlarıyla oynadığınız ve yamulttuğunuz Türk mahkemeleri ivedilikle düzeltilecek ve on dört yıllık saltanatınızla yüzleşeceksiniz. Bundan kaçışınız yoktur ve tüm hukuk dışı mücadeleniz beyhudedir. Zafer inananlarındır ve Allah inananlarla beraberdir.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık