Ana Sayfa Güncel STSO Meclis Başkanlığını Durmuşoğlu kazandı

STSO Meclis Başkanlığını Durmuşoğlu kazandı

Seçimde Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu olurken, meclis başkanlığını ise iş adamı Muharrem Durmuşoğlu kazandı.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2013 Cuma 17:55
STSO Meclis Başkanlığını Durmuşoğlu kazandı

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nda yeni seçilen 79 meclis üyesi, yönetim kurulu başkanı ile meclis başkanını seçmek üzere sandık başına gitti. Seçimde Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu olurken, meclis başkanlığını ise iş adamı Muharrem Durmuşoğlu kazandı.
Geçen hafta 3 yönetim kurulu başkan adayının yarıştığı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki meclis üyeleri seçiminden mevcut başkan Salih Zeki Murzioğlu, galip çıkmıştı.

36 meslek grubunda 194 komite üyesi, yeni dönemde görev yapacak 79 meclis üyesini belirlemişti. Yeni meclis üyeleri bu kez yönetim kurulu başkanı, meclis başkanı, Ankara delegeleri ve disiplin kurulu üyelerini belirlemek üzere sandık başına gitti.
Odanın meclis salonunda yapılan seçimde Salih Zeki Murzioğlu'nun Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı 4 yıl daha sürdürmesi kesinleşti. Meclis başkanlığı için Muharrem Durmuşoğlu ile Sedat Demirci'nin listesi yarıştı. Durmuşoğlu 49 oy ile meclis başkanlığına seçildi. Demirci ise 27 oy aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber