Ana Sayfa Spor Spor TIR'ı Samsun'a geliyor

Spor TIR'ı Samsun'a geliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle gerçekleştirilen Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünün katkılarıyla 'Gelin Spor Yapalım, Tek Galibi Dostluk Olsun' projesi kapsamında 42 ili dolaşacak Spor Müze TIR'ı Samsun'a geliyor.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2013 Cumartesi 14:48
Spor TIR'ı Samsun'a geliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle gerçekleştirilen Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünün katkılarıyla 'Gelin Spor Yapalım, Tek Galibi Dostluk Olsun' projesi kapsamında 42 ili dolaşacak Spor Müze TIR'ı Samsun'a geliyor. Spor TIR'ı, 5 Mayıs 2013 Pazar günü saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı'nda olacak.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Spor TIR'ı ile yapılacak müsabakaların amacının sporun dostluk ve kardeşliğinin olgunlaşması ve gençlere spor bilincini yerleştirmek ve spor kültürünü yaygınlaştırmak olduğunu belirtti. Özyurt, "Samsun'a gelecek olan Spor TIR'ının içinde, ayrıca dünden bugüne spordan karelerin ve eski kupaların sergilendiği mobil müze ve olimpiyatlarda şampiyon sporcuların görüntüleri yer alıyor. Tüm Samsunluları unutamayacakları bu organizasyona davet ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber