Ana Sayfa Samsunhaber SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE KEP TÖRENİ

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE KEP TÖRENİ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi'nin 2015 - 2016 öğretim yılı mezunları, mezuniyet belgelerini fakültenin Kapalı Spor Salonu’nda yapılan törenle aldı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2016 Pazartesi 14:26
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDE KEP TÖRENİ

320 öğrencinin mezun olduğu törene; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevilhan Mennan, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Ayyıldız, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Recep Tapramaz, akademisyenler ve aileler katıldı.

İsimlerinin anons edilmesiyle salona giren öğrenciler, hastalık sonucu vefat eden arkadaşlarını da unutmadı. Öğrenciler, üzerinde arkadaşlarının fotoğrafının bulunduğu "Seni unutmadık, kalbimizdesin" yazılı afişle salona girdi.

Öğrencilerin hazırladığı dans gösterisi de izleyenlerden beğeni topladı. Dans eden öğrenciler, Rektör Yardımcısı Sevilhan Mennan'dan teşekkür belgesi aldı.

Törenin açılış konuşmasını Dekan Mustafa Ayyıldız yaptı. Öğrencilerin ailelerine ve öğretim elemanlarına teşekkür eden Ayyıldız, "Sevgili öğrenciler, bugünden sonra yaşamın farklı bir yüzüyle karşı karşıya kalacaksınız. Bundan sonra da akademik gelişmeleri takip ediniz, okuyunuz, kendinizi geliştiriniz." dedi.

Törende konuşan Rektör Yardımcıları Sevilhan Mennan ise, "Umarım hepiniz hayal ettiğiniz yerlere gelirsiniz. Nasibiniz bol, şansınız çok, ömrünüz uzun olsun." diye konuştu.

Konuşmaların ardından öğrenciler mezuniyet belgelerini aldı. Dereceye giren öğrencilere ayrıca plaket takdim edildi. Spor Bilimleri Fakültesinde bu sene fakülte birincisi Nida Gencer Özkan, ikinci Esin Darıcı, üçüncü ise Mevlüt İnler oldu.

Tören, hep bir ağızdan öğretmenlik yemini eden öğrencilerin keplerini havaya fırlatmasıyla son buldu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN DEVECİ: CANLI DOSTU BELEDİYEYİZ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Güncel

Teknoloji

Yukarı Çık