Ana Sayfa Samsunhaber SAMSUN'DA TİSKON 2017 İÇİN START VERİLDİ

SAMSUN'DA TİSKON 2017 İÇİN START VERİLDİ

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi tarafından 21 - 22 Ekim 2017 tarihinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan “V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi” çalışmalarına başlandı.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2016 Cumartesi 19:55
SAMSUN'DA TİSKON 2017 İÇİN START VERİLDİ

TİSKON-2017 Kongre ve Sergisi hazırlık çalışmaları kapsamında Düzenleme Kurulu Toplantısı’nın birincisi Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Toplantı ile ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan; yapılan çalışmalar ve değerlendirmeler sonucunda V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi’nin Makina Mühendisleri Odası 46. Dönem Çalışma Programı kapsamına alınarak 2017 yılında Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Sekretaryalığında Samsun’da düzenleneceğini, yapılacak olan Kongre Yürütme Kurulu Toplantıları sonucu çalışmaların şekilleneceğini, Kongrenin ana teması konusunda sektör temsilcileri ile yapılacak olan değerlendirme sonucunda karar verileceğini açıklayan GÜRKAN; amaçlarının ülkemizin teknoloji yoğun, katma değeri yüksek üretim altyapısının arttırılarak verimliliğin yükseltilmesine katkı sağlayacağını ifade etti.

Toplantıda Kongrenin amacı ve kapsamı, kongre yeri ile ilgili çalışma, düzenleme kurulu toplantı takvimi, yürütme kurulu, danışmanlar kurulu, kongre sekreteri, çağrı bildirisi, gelir-gider bütçesi ve kongrenin duyurusu konuları görüşüldü.

 Düzenleme Kurulu 1. Toplantısına MMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tahsin AKBABA, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan ER, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Aycan TÜRKEL, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Cevdet SAĞLAM, Bekir AKARSU, Ayşe Ünsal KIRAN ve Umut Gökmen AKKUŞ, MMO Adana Şube Üyesi Serol AYSAN, MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet İhsan TAŞKINSEL, MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Saadet SAYIN, MMO İzmir Şube Üyesi Yüksel YAŞARTEKİN, MMO Kayseri Şube Yönetim Kurulu Üyesi Murat KARASAKAL, MMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ömer AYDIN, MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Akar TÜLÜCÜ ve MMO Trabzon Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdullah ÇUVALCI katıldı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler