Ana Sayfa Ekonomi PETROL OFİSİ’NDEN 50 KİŞİYE TOPLAM 250 BİN TL YAKIT PUAN HEDİYE

PETROL OFİSİ’NDEN 50 KİŞİYE TOPLAM 250 BİN TL YAKIT PUAN HEDİYE

Petrol Ofisi, 20 Ocak – 20 Şubat tarihleri arasında ÖDEGEÇ ile 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alan 50 kişiye, 5 bin TL’lik yakıt puan kazanma fırsatı sunuyor.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2017 Cuma 19:43
PETROL OFİSİ’NDEN 50 KİŞİYE TOPLAM 250 BİN TL YAKIT PUAN HEDİYE

Toplamda 250 bin TL’lik yakıt puanın dağıtılacağı kampanyada sürücüler ayrıca benzin ve dizel alımlarına özel yüzde 3 indirimden de faydalanacak.


Akaryakıt ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, bir ilke daha imza atarak araçtan inmeden kredi kartı ile yakıt alınabilmesini sağlayan ÖDEGEÇ hizmeti ile 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alanlara, 5 bin TL’lik yakıt puan kazanma fırsatı sunuyor.

20 Ocak – 20 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelinde 1.000’in üzerinde Petrol Ofisi istasyonunda geçerli olacak kampanyada ÖDEGEÇ üyesi olan araç sahipleri, 50 TL değerindeki her bir benzin, dizel veya otogaz alımlarında, otomatik olarak bir çekiliş hakkı kazanacak. Kampanyaya katılma hakkı elde edenler arasında gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda belirlenecek 50 Petrol Ofisi ÖDEGEÇ kullanıcısının her birine 5 bin TL’lik yakıt puan hediye edilecek. Toplamda 250 bin TL yakıt puan dağıtılacak kampanyada talihliler, akaryakıt puanlarını 31 Aralık 2017 sonuna kadar kullanabilecek.

Yakıtlarını ÖDEGEÇ’le alanların tek avantajı çekiliş hakkıyla sınırlı olmayacak. ÖDEGEÇ’liler benzin ve dizel alımlarında yüzde 3 indirimden de faydalanacak. Ayrıca araçlarından bile inmeden çekilişe katılma hakkı kazanırken yakıtlarını kışın zorlu şartlarından etkilenmeden büyük bir konfor ve rahatlıkla alacaklar.
Katılımcıların, gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında ödülü hak edebilmeleri için Positive Card sistemindeki ad, soyad, adres ve iletişim bilgilerinin güncel olması gerekiyor. Kullanıcılar bu güncellemeleri www.positivecard.com.tr adresinden ya da 0800 211 02 29 ve 0555 675 55 55 numaralı Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden yapabiliyorlar. Henüz ÖDEGEÇ kullanmaya başlamamış olanların ücretsiz Positive Card’larını, www.odegec.com.tr adresinden 3D güvenlikli olarak istedikleri bankanın Visa, Master Card ya da sanal kartlarıyla bir kere eşleştirmesi yeterli oluyor.

01 Mart 2017 tarihinde saat 12.00’de, İstanbul, Levent’te halka açık şekilde yapılacak çekilişin asil ve yedek talihlileri, 08 Mart 2017 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecek. Katılım şartları ve ÖDEGEÇ eşleştirmesi için detaylı bilgilere www.odegec.com.tr ve www.petrolofisi.com.tr adresiden ulaşılabilir.

Petrol Ofisi ÖDEGEÇ Hakkında:
Petrol Ofisi’nin, “Kolaylıklar Dileriz” mottosu ile başlattığı yeni dönemin ilk yenilikçi ürünü olan ÖDEGEÇ hizmeti özellikle, yakıt alımını hızla ve konforlu bir şekilde yapmak isteyenlerin, çocuklarını araçta yalnız bırakmak istemeyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. ÖDEGEÇ hizmeti ayrıca motosikletli sürücüleri için de büyük kolaylık sağlıyor. Motosiklet kullanıcıları eldiven ve kasklarını çıkarmadan akaryakıt alım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Türkiye genelinde binden fazla Petrol Ofisi istasyonunda geçerli olan ÖDEGEÇ hizmetini kullanmak isteyenlerin Positive Card’larını istedikleri bankanın Visa, Master Card ya da sanal kartlarıyla 3D güvenlikli olarak bir kere eşleştirmesi yeterli oluyor. ÖDEGEÇ’le ilgili detaylı bilgilere www.odegec.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Zihni şahin tanıtım toplantısı
Bu habere de bakabilirsiniz

YENİ NESİL TOYOTA COROLLA YOLLARDA....

Kurumsal

İçerik

Gündem

Güncel

Teknoloji

Yukarı Çık