Ana Sayfa Kültür & Sanat OMÜ'den hemşirelere yönelik konferans

OMÜ'den hemşirelere yönelik konferans

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı Pembe Salon'da düzenlenen "Stoma Komplikasyonları ve Bakımı" konulu konferans yoğun ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2013 Cuma 17:09
OMÜ'den hemşirelere yönelik konferans

SAMSUN (CİHAN)- Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı Pembe Salon'da düzenlenen "Stoma Komplikasyonları ve Bakımı" konulu konferans yoğun ilgi gördü.

Beslenme Eğitim Kurulu (OBEK) tarafından düzenlenen ve Stroma Bakım Hemşiresi Canan Acar tarafından verilen konferansta hasta bakımı konusunda detaylı bilgiler verildi. Hemşireler haftası dolayısıyla toplantının planladığını söyleyerek hemşireler haftasını kutlayan OBEK Başkanı Doç. Dr. B. Bülent Güngör, beslenme eğitim kurulu toplantılarına en çok ilgiyi OMÜ Tıp Fakültesi hemşirelerinin gösterdiğini dile getirdi. Toplantıya OBEK Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ünal Bıçakçı, Genel Sekreter Hemşire Hanife Oğuzhan ile 127 hemşire ve hemşirelik öğrencisi katıldı. Toplantı sonrası Hemşireler Haftası ve Anneler Günü dolayısıyla Türk Sağlık - Sen tarafından tüm katılımcılara çiçek takdim edildi.
CİHAN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber