Ana Sayfa Samsunhaber OKA'DA 100 TURİZM PROJESİNDEN 27’Sİ ONAY ALDI

OKA'DA 100 TURİZM PROJESİNDEN 27’Sİ ONAY ALDI

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından ilan edilen ‘Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı’nın idari, teknik ve mali değerlendirilmesi tamamlandı.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2016 Salı 18:16
OKA'DA 100 TURİZM PROJESİNDEN 27’Sİ ONAY ALDI

 ‘Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı’ için Amasya’dan 14, Çorum’dan 17, Samsun’dan 28 ve Tokat’tan 41 adet  olmak üzere toplam 100 adet proje başvurusu alındı.

Değerlendirmeler sonucu 65 puan ve üzerinde puan alan 27 proje asil listede yer aldı.

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Samsun Valisi İbrahim Şahin şunları kaydetti:  Sözleşme imzalamaya hak kazanan başvuru sahiplerine sözleşmeye davet bildirimleri gönderilmeye başlanacak.

Sözleşmelerin imzalanması, bahsi geçen bildirimin tebliğ tarihi itibariyle 10 iş günü içinde gerçekleşecek. Bu süre içinde, daha sonra yayınlanacak takvim doğrultusunda, talep edilecek belgelerle birlikte kurum/kuruluşu temsil ve imzaya yetkili kişilerin, sözleşmeyi imzalamak üzere OKA’ya müracaat etmeleri gerekiyor. Aksi takdirde başvuru sahibi söz konusu destekten feragat etmiş sayılacak.

 Kazanan proje sahiplerine başarılar diler, programa ilgi gösteren tüm başvuru sahiplerine teşekkür ederek ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim." 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ’NDE SAMSUN

Kurumsal

İçerik

Gündem

Güncel

Teknoloji

Yukarı Çık