Ana Sayfa Güncel Müteşebbis heyetlerine asıl ve yedek üyelerin seçimleri yapıldı

Müteşebbis heyetlerine asıl ve yedek üyelerin seçimleri yapıldı

Samsun İl Genel Meclisi Mayıs ayı 4’üncü birleşimi Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2013 Salı 16:16
Müteşebbis heyetlerine asıl ve yedek üyelerin seçimleri yapıldı

Samsun İl Genel Meclisi Mayıs ayı 4’üncü birleşimi Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.

Samsun İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda eğitim, kültür ve sosyal hizmetler komisyonu tarafından il sınırları içinde bulunan müzelerde yapılan müzelerin durumu, sergilenen ve sergilenemeyen tarihi ve kültürel değerler hakkında incelemeler sonucu oluşturulan rapor meclis üyelerine sunuldu.

Gündemin son maddesi ise organize sanayilerde bulunan müteşebbis heyetlerine asıl ve yedek üyelerin seçimleri oldu. Yapılan seçimlere göre, Samsun Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeliklerine, İbrahim Demircioğlu ve Mustafa Numanoğlu seçilirken, yedek üyeler İbrahim Tarım ve Nurullah Hekimoğlu oldu. Bafra İlçesi Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri, İsmail Kurt ve Faruk Ayran, yedek üyeler ise Osman Yıldırım ve Yaşar Bucan oldu. Havza Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri, Hüseyin Esen, Mehmet Kurt, Mustafa Onat, Abdulkadir Kanal, Zafer Özcan, Ali Arslan, Bekir Yıldırım ve Cemal Bayar olarak seçilirken yedek üyelere ise, Bülent Şahin, Veli Kurt, Faruk Ayran, Fahrettin Örün, Özkan Karakaya, Kaşif Kurtoğlu, Salim Özal ve Hüseyin Çiçek oldu. Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri, Özkan Karakaya ve Cengiz Güngör, yedek üyeler ise Sabri Yetgin ve Fahrettin Örün oldu. Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri ise Salim Özal, Kaşif Kurtoğlu, İsmail Balcı, İbrahim Tarım, yedek üyeler, Ali Çayır, Mustafa Onat, Abdulkadir Kanal, Mehmet Kurt oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber