Ana Sayfa Yurt Musiki dalında Batman Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci

Musiki dalında Batman Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2013 Cuma 21:19
Musiki dalında Batman Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci

BATMAN (CİHAN)- Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Finali, Kızıltepe Süleyman Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Mardin Kızıltepe´de yapıldı.

Yarışmalar sonunda, Musiki dalında Batman Merkez Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci, Mardin Kızıltepe Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci, Siirt Kurtalan Anadolu İmam Hatip Lisesi ise üçüncü oldu. Arapça yarışmasında Musiki dalında bölge birincisi olan Batman Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi, şehri, Konya'da yapılacak olan Türkiye finalinde temsil etmeye hak kazandı.

Daha yeni öğretime başlayan bir okul olduklarını hatırlatan Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Bal, öğrencilerinin, bu kısa sürede önemli bir başarıya imza attıklarından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını ve bu başarıların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğine inandığını ifade etti.
Bal, öğrencilerinin, Batman'ı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye finalinde de adından söz ettiren bir okul olacağını sözlerine ekledi.
CİHAN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber