Ana Sayfa Spor Murzioğlu, Kız Futsal Turnuvası birincisini tebrik etti

Murzioğlu, Kız Futsal Turnuvası birincisini tebrik etti

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Kız Futsal Takımı Turnuvası’nda birincilik elde eden Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Kız Futsal Takımı’nı tebrik etti.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2013 Salı 17:19
Murzioğlu, Kız Futsal Turnuvası birincisini tebrik etti

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Kız Futsal Takımı Turnuvası’nda birincilik elde eden Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Kız Futsal Takımı’nı tebrik etti.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu’nun Yıldız Kız Futsal Takımı, bu yıl ilk kez katıldıkları Samsun Ortaokullar arası Kız Futsal Turnuvası’ndan il birincisi çıkarak, büyük bir başarıya imza attı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun il birincisi olarak 25-29 Şubat tarihleri arasında Sakarya’da düzenlenecek Yıldız Kız Futsal Finalleri’ne katılmaya hak kazanan öğrencileri makamında kabul etti.

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Okul Müdürü Saffan Bölükbaş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Kabataş ile birlikte ziyaretine gelen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Kız Futbol Takımı öğrencilerini tek tek tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Sakarya’daki turnuvalara katılacak Kız Futsal Takımı’na destek sözü veren Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Yeni kurulmuş bir takım olmalarına rağmen kızlarımızın başarısı bizim göğsümüzü kabarttı. Hepsini alınlarından öpüyorum. Çocuklarımızın başarılarında büyük pay sahibi olan başta okul müdürümüz nezaretinde tüm öğretmenlerimizi de kutluyorum. Kızlarımız İnşallah bunda sonra daha büyük başarılara imza atacaklardır. Onlardan bunu bekliyorum.” diye konuştu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Saffan Bölükbaş ise, okullarına her zaman destek veren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ederek, “Kız Futsal takımını bu yılki eğitim ve öğretim döneminde oluşturduk ve Atatürk Spor Salonu’nda finalde karşılaştığımız Polis Abla Okulu’nu yenerek ilk turnuvamızdan da birincilikle çıktık. Sizlerin her zaman okumuza ve öğrencilerimize verdiği katkı ve destekler başarımızı taçlandırmaktadır. Sakarya’daki turnuvadan da iyi bir dereceyle dönerek şehrimizi gururlandırmak istiyoruz. İnşallah yine sizlerin de desteğiyle bunu başaracağız.” İfadelerini kullandı.

Geçmişi 1930 yılına Uruguay Montevideo'ya kadar uzanan futsal, futbolun beşer kişilik bir versiyonu. Maçlar hentbol sahası boyutlarındaki açık ve kapalı alanlarda oynanıyor. Futsal, günümüzde FIFA'nın şemsiyesi altında tüm dünyada gelişim kaydediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber