Ana Sayfa Samsunhaber MÜNİR ARIKAN SAMSUN'DA SEMİNER VERECEK

MÜNİR ARIKAN SAMSUN'DA SEMİNER VERECEK

Samsun İmam Hatipliler Derneği (SAMİHAD), tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, düşünce koçu olan Münir Arıkan seminer verecek.

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2016 Pazartesi 15:23
MÜNİR ARIKAN SAMSUN'DA SEMİNER VERECEK

Samsun'da kısa süre önce kurulan İmam Hatipliler Derneği (SAMİHAD) ilk eğitim toplantısını veriyor. Dünyanın ilk düşünce koçu olarak bilinen Münir Arıkan'ı Samsun'a getiren SAMİHAD, Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için eğitim seminerleri yapacak.

 Toplantıyla ilgili açıklama yapan SAMİHAD Başkanı Muhammet Çakar, "İmam Hatiplerle Başbaşa" eğitimleri kapsamında derneğin ilk faaliyetleri arasında 'Başarı Motivasyonu eğitimi' yapacaklarını belirterek, "Dünyanın ilk düşünce koçu olan ve kariyeri eğitim ve motivasyon üzerine kurulu olan Münir Arıkan'ı Samsun'daki imam hatipli öğrencilerimizle bir araya getireceğiz. Eğitimlerimiz Samsun'daki tüm İmam Hatip okulları için devam edecektir" dedi.

Başarı Motivasyonu eğitimlerinin ilk oturumu 17 Mayıs Salı günü Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için 10.30'da Büyükşehir Sanat Merkezi'nde, ikinci oturumu ise yine aynı gün Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için 13:00'da İlim Yayma ve Eğitim Vakfı Salonu'nda gerçekleşecek. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık