Ana Sayfa Politika Milletvekili Mustafa Demir: Tekkeköy yükselişini sürdürecek

Milletvekili Mustafa Demir: Tekkeköy yükselişini sürdürecek

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinin önümüzdeki süreçte şehrin kalkınmasını sürdüren, cazibe merkezi ilçelerinin başında olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2013 Çarşamba 17:35
Milletvekili Mustafa Demir: Tekkeköy yükselişini sürdürecek

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinin önümüzdeki süreçte şehrin kalkınmasını sürdüren, cazibe merkezi ilçelerinin başında olacağını söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Başkanı Aydın Karmil, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Uzunlar ve Tekkeköy ilçe teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İşyerlerine uğrayan Demir, vatandaşlarla sohbet edip hatırlarını sordu. Kıraathanelerde vatandaşlara eşlik eden Demir, sorunları dinledi. Esnafının taleplerini yerinde alan milletvekili Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesinin önü açık, yatırımları çeken bir ilçe olduğunu, ileriye dönük gelişim sürecini hızla sürdüreceğini kaydetti. Milletvekili Demir, Tekkeköy ilçesini önemsediklerini, gelişimi noktasında her türlü çalışmanın yapılması için çaba harcadıklarını ifade etti. İlçenin gelişiminde yerel yönetimin önemli olduğuna vurgu yapan Demir, "Halkımızın AK Parti kadrolarını önümüzdeki süreçte tercih edeceğine inanıyoruz. Her bir vatandaşımızın oyu bizim için önemli. İlçemizin hizmete ihtiyacı var ve hizmet noktasında AK Parti'nin tescillenmiş başarısı ortada. İlçemiz bir çok yatırım ile ön plana çıkıyor, uluslararası standartlarda spor salonu ve kongre merkezi bunların başında. Daha bir çok proje ilçemizde hayata geçmeyi bekliyor. Biz hiç bir ayrım yapmadan her bir vatandaşımıza hizmet için çabalıyoruz. Halkımız hizmet bekliyor, bizlerde vatandaşımıza ulaştırıyoruz. Bundan sonrada böyle olacak. Tekkeköy halkının özellikle yerel seçimlerde AK Partili kadroları tercih edeceğine inanıyoruz. Bu yönde teşkilatımızda çalışmalarını sürdürüyor. Her bir eve uğruyor, vatandaşa AK Parti'nin hedeflerini çalışmalarını anlatıyor. Sahada halkla iç içe çalışmalarımız devam edecektir." dedi. Demir, gezi sonunda ilçe teşkilatı ile toplantı yaptı. Parti içi çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, ilçenin sorunları tartışıldı, çözüm önerileri getirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber