Ana Sayfa Samsunhaber MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ: OMUZ OMUZA NÖBETTEYİZ

MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ: OMUZ OMUZA NÖBETTEYİZ

Samsun Cumhuriyet, Terme, Salıpazarı ve Ayvacık ilçe meydanlarında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarla biraraya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "15 Temmuz gecesinden bu yana sizlerle omuz omuza nöbetteyiz. Gecemiz gündüzümüze karıştı, sizlerle meydanlarda sabahlıyoruz. Gücümüz yerinde çok şükür ama sesimiz gitti, olsun. Özgürlüğümüz için, demokrasi için, güven ve istikrar için, bu güzel ülkemizden bir çakıl taşı dahi vermemek için, değil sesimizi, canımızı versek azdır." diyerek darbeci hainleri lanetledi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2016 Pazartesi 19:39
MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ: OMUZ OMUZA NÖBETTEYİZ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Terme, Salıpazarı ve Ayvacık ilçe meydanlarında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarla biraraya geldikten sonra gece geç saatlerde yine Samsun Cumhuriyet Meydanı'na dönerek hemşehrileri ile sabaha kadar demokrasi nöbetine devam etti.

15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimin ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun ve ilçelerinde 7'den 77'ye vatandaşlar meydanlarda ellerinde bayraklarla demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.

Gündüz işlerinde akşam ise meydanları boş bırakmayan vatandaşlara biraraya gelerek demokrasi nöbeti tutan Milletvekili Köktaş, Terme, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından gece geç saatlerde yine Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelerek hemşehrileri ile biraraya geldi.

15 Temmuz gecesinden bu yana sizlerle omuz omuza nöbetteyiz diyen Milletvekili Köktaş, "Gecemiz gündüzümüze karıştı, sizlerle meydanlarda sabahlıyoruz. Gücümüz yerinde çok şükür ama sesimiz gitti. Olsun, Özgürlüğümüz için, demokrasi için, güven ve istikrar için, bu güzel ülkemizin bir çakıl taşını dahi vermemek için değil sesimizi, canımızı versek azdır." diyerek darbeci hainleri lanetledi.

Milletvekili Köktaş gerçekleştirdiği programlarda yaptığı konuşmada ise şunları söyledi:"Öncelikle ülkemizin birliğini, dirliğini, bütünlüğünü korumak için dağda bayırda canını seve seve feda eden özellikle son bir kaç yıldır PKK terör örgütü ile amansız mücadele ederek şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Yine 15 temmuz gecesi bu ülkenin birliğine, dirliğine darbe vurmak, demokrasiyi rafa kaldırmak, ülkemizin elde ettiği kazanımları kaybettirmek için, hain darbecilere karşı dik duran, onların silahlarından çıkan kurşunlarla şehadet şerbetini içen demokrasi şehitlerimizi de Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum." açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık