Ana Sayfa Politika Milletvekili Demir: Türkiye'ye 'dur' diyenleri kenara ittik

Milletvekili Demir: Türkiye'ye 'dur' diyenleri kenara ittik

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım ilçesi Ağabali Caddesi ve 100. Yıl Bulvarı üzerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2013 Perşembe 15:56
Milletvekili Demir: Türkiye'ye 'dur' diyenleri kenara ittik

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım ilçesi Ağabali Caddesi ve 100. Yıl Bulvarı üzerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri Hakan Karaduman, Muharrem Göksel ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Milletvekili Mustafa Demir, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Güzergâhtaki işyerlerine ve kıraathanelere uğrayan Demir, talep ve önerileri dinledi. Hükümet çalışmaları hakkında bilgi veren Demir, vatandaşların sorularını cevapladı. Halktan kopuk bir siyaset anlayışını hiçbir zaman kabul etmediklerini ve ülkede farklı bir siyaset anlayışı ile hizmet odaklı çalışmaların hedef alındığını belirten Demir, geçmişteki siyaset anlayışının iyi irdelenmesi, neler yaşadığının unutulmaması gerektiğini hatırlattı.

Türkiye'nin potansiyeli yüksek, lider ülke konumunda olduğunu ama sürekli karşısına yeni sorunlar çıkarıldığına dikkat çeken Demir, "Biz başkaları gibi susup oturmadık. Sorunların üzerine gittik, Türkiye'nin aleyhinde yürütülen çalışmalara 'hayır' dedik, vatanımızın geleceğini garanti altına almaya çalıştık. Türkiye'nin güçlenmesi, gelişmesi, ekonomik olarak yükselişe geçmesi, lider ülke olmasının önü hep kesilmeye çalışıldı. Buna da sessiz kalınmış. AK Parti ile artık bu devirler kapandı. Halkın verdiği destek ile Türkiye'ye 'dur' diyenleri kenara ittik. Halkımızla el ele verip güçlü bir Türkiye için çalıştık. Bu böyle devam edecek. Süreçte birçok engeller çıktı, halen çıkarılmaya çalışılıyor ama dik duran bir irade ile Türkiye'nin önündeki engelleri aşacağız.” dedi.

11 yıldır yaşananları ve önceki süreçlerin hafızalara getirilmesi gerektiğinin altını çizen Demir, "Bizim vatanımızın, milletimizin geleceğinden, refah düzeyinin artmasından, ülkede her şeyin vatandaşın memnun olacağı şekilde düzenlenmesinden başka hiç bir düşüncemiz yok. Kimseyi ayırt etmeden herkesi sarmaya çalışıyoruz. Kendimizi anlatıyoruz, dilimizdeki neyse icraatlarımızdaki de o oluyor. Büyük bir vebal üzerimizde. Halkımız bu sorumluluğu bize vermiş. Her zaman hesap veremeye hazırız" diye konuştu. Demir, artık ülkede laf değil icraatların konuşulduğunu, çok laf ile değil hizmetle AK Parti iktidarının kendini gösterdiğini de sözlerine ekledi. Demir, program sonunda AK Parti İlkadım İlçe binasında parti üyeleriyle istişare toplantısı yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber