Ana Sayfa Politika Milletvekili Demir: İstikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir

Milletvekili Demir: İstikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Türkiye'nin emin adımlarla yoluna ilerlediğine dikkati çekerek, "Dünyanın en istikrarlı ülkesiyiz. Bu istikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir" dedi.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2013 Pazartesi 14:11
Milletvekili Demir: İstikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Türkiye'nin emin adımlarla yoluna ilerlediğine dikkati çekerek, "Dünyanın en istikrarlı ülkesiyiz. Bu istikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir" dedi.

Partisinin Alaçam İlçe teşkilatıyla bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Türkiye'nin emin adımlarla muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmak için ilerlediğini söyledi. Demir, istikrarı bozmak için çalışanları ise 'ihanet'le suçladı. 
İSTİKRAR AK PARTİ’YLE YAKALANDI

Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Alaçam ilçe binasını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Demir, gündeme dair konuşma yaptı. Türkiye'nin AK Parti'yle istikrarı yakaladığını ifade eden Demir, "Yapılan çalışmalar, üretilen hizmetler hepsi milletimiz için. Şu anda dünyanın en istikrarlı ülkesiyiz. Büyük ekonomisi olan ülkeler çalkalanmaya başladı. Bu istikrarı bozmak için bazı kesimler çaba gösteriyor. Bu istikrarı bozmak ihanetle eşdeğerdir" dedi.

KADINLARIN SİYASET HAKKI

Toplantıda kadın partilinin çokluğuna da dikkati çeken Milletvekili Demir, "Yerel siyasette kadın olmalıdır. Burada arkadaşlarımızın çokluğu beni memnun etti. Partimiz kadınların siyasete katkısını artırabilmek için çeşitli çalışmalar yürütüyor. Partimize oy verenlerin yüzde 54'ünü kadınlar oluşturuyor. AK Parti, iktidara ilk geldiğinde TBMM'de kadın milletvekili oranı yüzde 4,6 iken 2011 seçimlerinde bu oran yüzde 14,1'e çıktı. Bu artış, AK Parti'nin ve Genel Başkanımızın kadına verdiği değeri, siyasette kadının olmasını ne kadar önemsediğini, verdiği sözleri tutarak kadınları siyasette yukarılara taşıdığını gözler önüne sermektedir" diye konuştu.

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül ise, ziyaretinden dolayı Milletvekili Cemal Yılmaz Demir'e teşekkür ederek, "Teşkilat çalışmalarımızı hızla yürütüyoruz. Üzerimize düşen ne varsa bizler yapmaya hazırız. AK Parti'nin icraatlarını daha çok kişiye duyurmak için çalışıyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber