Ana Sayfa Samsunhaber MHP'lİ SÜSLÜ: BİZİMLE GELİR MİSİN SAMSUN

MHP'lİ SÜSLÜ: BİZİMLE GELİR MİSİN SAMSUN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, yarın akşam MHP kongresi için otobüsler kaldıracaklarını ve isteyen herkesin gelebileceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2016 Cuma 20:02
MHP'lİ SÜSLÜ: BİZİMLE GELİR MİSİN SAMSUN

MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, Ankara 2. İcra Mahkemesi, Ankara 25. İcra Müdürlüğü'nün MHP'de olağanüstü kurultay yapılmasının engellenmesi kararına yapılan itirazı kabul ettiğini söyledi.

15 Mayıs Pazar günü kurultay gerçekleşeceğini dile getiren Ömer Süslü, “Şunu unutulmamalıdır ki tarih kolay kazanılan zaferleri hiçbir zaman yazmaz. Bu tarz zorlamalarla, zorluklarla karşılaşacağımızı biliyorduk. Bu zorluklar ve mücadelemiz zaferimizi daha da anlamlı kılacağı muhakkaktır.” dedi.

 HERKES DAVETLİMİZDİR

Samsun olarak kongrede yerlerini alacaklarına dikkat çeken Ömer Süslü, “Son yapılan ayak oyunlarından sonra yapılacak olan kongremiz daha da anlamlı hale gelmiştir. Bu vesileyle sizlerle birlikte 15 Mayıs Pazar günü yapılacak olan kongremizde bu büyük zafere şahitlik etmek istiyoruz.

Cumartesi günü (14 Mayıs 2016) saat 22:30'da Samsun Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüslerimiz kalkacaktır. Bizimle gelmek isteyen herkes davetlimizdir.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık