Ana Sayfa Politika MHP'li Şimşek İlkadım standını ziyaret etti

MHP'li Şimşek İlkadım standını ziyaret etti

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Ankara AKM’de Yerel Yönetimler fuarına iştirak eden İlkadım Belediyesi standını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Mart 2013 Cuma 16:25
MHP'li Şimşek İlkadım standını ziyaret etti

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Ankara AKM’de Yerel Yönetimler fuarına iştirak eden İlkadım Belediyesi standını ziyaret etti.7. Uluslar arası Yerel Yönetimler Fuarı’na katılan İlkadım Belediyesi’nin standını gezen MHP Samsun Milletvekili Cemalletin Şimşek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

SMS’le Ekmek Bağışladı.İlkadım Belediyesi’nin çalışmalarını anlatan tanıtım kitapçığı ile İlkçağdan Günümüze Samsun adlı kitabı inceleyen MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Askıda Ekmek projesine destek verdi. Cep telefonundan 9086’ya SMS gönderen Milletvekili Şimşek herkesin bu projeye destek vermesi gerektiğini söyledi. Hilal Kart projesinin de önemli bir toplumsal yardımlaşma örneği olduğu belirten Şimşek, “ İhtiyaç sahibi vatandaşların rencide edilmeden yardımlarını alabildiği, sağ elin verdiğini sol elin görmediği emsal bir yardımlaşma mekanizmasıdır.” dedi.


İlkadım Belediyesi’nin Ankara’da yapılan Yerel Yönetimler fuarına katılmasının faydalı olduğunu belirten Milletvekili Şimşek, fuar alanını gezerek diğer katılımcılarla sohbet etti. Ziyaret esnasında kondisyon ve spor aletlerinin tanıtımının yapıldığı stantta,  fitness aletleriyle deneme yapan Şimşek’in formda olduğu gözlendi. Tüm standları gezerek yapılan faaliyetler hakkında bilgi alan MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Kültür ve tecrübelerin paylaşıldığı illerin doğal, kültürel, tarihsel, ekonomik, ticari, sosyal ve turizm potansiyelini tanıtıldığı fuarın önemli bir paylaşım ve birikim sağladığını ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber