Ana Sayfa Politika MHP'li Öztürk: Hükümeti Yüce Divan'a göndermezsek namerdiz

MHP'li Öztürk: Hükümeti Yüce Divan'a göndermezsek namerdiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, iktidara gelmeleri halinde AK Parti Hükümeti’ni Yüce Divan’a göndereceklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2013 Cumartesi 23:50
MHP'li Öztürk: Hükümeti Yüce Divan'a göndermezsek namerdiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, iktidara gelmeleri halinde AK Parti Hükümeti’ni Yüce Divan’a göndereceklerini söyledi. Hükümetin her saniyesinin 'Yüce Divan'lık olduğunu iddia eden Öztürk, "Güç bize geçtiği vakit, Yüce Divan'a göndermekten de hiç geri kalmayız. Göndermezsek namerdiz zaten." dedi.

Oktay Öztürk, partisinin il binasında MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek ve İl Başkanı Şaban Kılıç ile basın toplantısı düzenledi. Ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Öztürk, terörün bitirilmesi konusunda hükümetin Abdullah Öcalan ile masaya oturmasını eleştirdi. Eşkıyanın aklına ihtiyaçları olmadığını ifade eden Öztürk, “Aklınız bu devletin problemlerini çözmeye yetmiyor ise çekilin kenara, aklı yetenler gelirler. Eşkıyanın aklına ihtiyacımız yok. Bu milletin hakkını, hukukunun hiç kimseden korkmadan, etki altında kalmadan savunabilecek insanlar da var bu ülkede. Bütün bunlar hazırlanan senaryonun safha safha uygulanması. Milletimizin bu noktada çok uyanık olması lazım.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber