Ana Sayfa Güncel Medicana’dan askıda ekmeğe SMS’li destek

Medicana’dan askıda ekmeğe SMS’li destek

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve beraberindeki heyet, Medicana Hastanesi yönetimine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2013 Perşembe 16:27
Medicana’dan askıda ekmeğe SMS’li destek

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve beraberindeki heyet, Medicana Hastanesi yönetimine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Medicana Hastanesi Müdürü Vahap Doğan'ın makamında gerçekleşen ziyarete İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a, MHP Samsun İl Yönetimi adına Ömer Yıldız,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Danışmanı Ahmet Seven eşlik etti.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, "Hastanenizin kaza sonrası organize olmuş, ilgili tıbbi bölüm uzman doktor ve sağlık ekibiniz ile yaralılarımıza gereken tedavilerini hızla gerçekleştirmeleri bizleri oldukça teselli etti. Bu özverili ve titiz çalışmanızdan dolayı hastane personelimize, Hastane Yönetimine, Hastane Müdürü Vahap Doğan ve Başhekim Dr. Ferhat Günaydın’a şahsım ve tüm İlkadım halkı adına teşekkür ederim." dedi.

Ziyarette MHP İl yönetimi adına söz alan Ömer Yıldız, "Yaşadığımız şehrin kaliteli hizmet veren hastanelere ihtiyacı var. Bu hizmeti veren hastanelere ve çalışanlara da destek olmak da bizim görevimiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz teşekkür ziyaretimizde Belediye Başkanımızla birlikte olarak tüm hastane personelimize teşekkür etmek istedik.” şeklinde konuştu.

İnsanlar arasında dayanışma kültürünü daha yaygınlaştırma amacıyla askıda ekmek projesine SMS ile yen bir vizyon kazandırdıklarını hatırlatan Başkan Demirtaş,hastane yönetime askıda ekmek uygulamasına ekmeklerini paylaşarak destek vermelerini istedi. Bu çağrıya duyarsız kalmayan Medicana Hastane Yönetimi SMS uygulaması ile askıda ekmeğe katkı verdi.

Ziyaret sonunda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Medicana Hastanesi Müdürü Vahap Doğana göstermiş oldukları yakın ilgiden ötürü plaket, MHP İl Yönetiminde Ömer Yıldız ise hastane çalışanları adına Başhekim Dr. Ferhat Günaydın’a çiçek verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber