Ana Sayfa Kültür & Sanat LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA SAHNE HEYECANI BAŞLIYOR

LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA SAHNE HEYECANI BAŞLIYOR

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen 22. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda başvurular tamamlandı.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2019 Cumartesi 17:13
LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA SAHNE HEYECANI BAŞLIYOR

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen 22. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda başvurular tamamlandı.

57 farklı ilden 708 okulun başvurduğu yarışmada, 615 grup sahne performanslarını sergileyecek.  22-23-24 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki İstanbul elemeleriyle başlayacak yarışma, 29-30 Mart’ta MEB Şura Salonu’ndaki Ankara ve 5-6 Nisan’da İzmir Arena’daki İzmir elemeleriyle devam edecek.

Türkiye’nin genç seslerine kulak veren bol ödüllü 22. fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’nda başvuru süreci sona erdi. Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda ve Serhat Hacıpaşalıoğlu liderliğindeki End Productions tarafından büyük bir titizlikle yürütülen dünyanın en uzun soluklu müzik yarışmasına bu yıl, 57 farklı ilden 708 okul başvuru yaptı. En fazla katılım İstanbul, İzmir ve Ankara’dan gerçekleşti. Yarışma boyunca 615 grup sahne heyecanı yaşayacak.

Gençler, elemeler kapsamında jürinin karşısında performanslarını sergileyecek. Sahne heyecanı 22-23-24 Mart’ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi, 29-30 Mart tarihlerinde Ankara MEB Şura Salonu ve 5-6 Nisan’da ise İzmir Arena’da yaşanacak. Yarışmanın finaline ise 27 Nisan’da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak. Finalistler jürinin karşısında performanslarını sergileyecek, kazananlar jüri değerlendirmesinin yanı sıra fizy uygulaması üzerinden yapılacak oylamayla belirlenecek.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler