Ana Sayfa Samsunhaber KÖKTAŞ: MİLLETİMİZ DARBECİLERE DARBE YAPTI

KÖKTAŞ: MİLLETİMİZ DARBECİLERE DARBE YAPTI

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçe meydanlarında demokrasi nöbeti tutan hemşehrilerine seslendi. Milletvekili Köktaş, "Aziz milletimiz dünyada eşi benzeri olmayan bir olaya imza attı.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2016 Cumartesi 18:35
KÖKTAŞ: MİLLETİMİZ DARBECİLERE DARBE YAPTI

Silahlara karşı göğsünüzü siper etti, bombalara karşı geri adım atmadı, eline aldığı taş, sopa ve yangın söndürücülerle tanklara karşı koydu. Milletimiz darbecilere darbe yaptı. Demokrasi kahramanlarımızı hiç bir zaman unutmayacağız" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş Samsun merkez ve ilçelerinde gerçekleştirdiği programlarda meydanları dolduran hemşehrileri ile biraraya gelerek demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.

Milletvekili Köktaş, 15 Temmuz gecesinden itibaren Samsun Cumhuriyet ve ilçelerdeki meydanları dolduran vatandaşlarla birlikte omuz omuza demokrasi nöbeti tutuyor.

Kavak, Ladik ve Havza ilçe meydanlarında demokrasi nöbeti tutanlara seslenen Milletvekili Köktaş, "Dedelerimiz Çanakkale ve Sakarya destanlarını yazdı, onların torunları da 15 temmuz demokrasi destanını yazdı" dedi.

Kavak, Ladik ve Havza ilçelerinde büyük bir sevinç gösteri ile karşılanan Milletvekili Köktaş, burada demokrasi nöbeti tutanlarla sohbet etti. Gerçekleşen programlarda tüm şehitlerimiz için dualar okunurken, Milletvekili Köktaş ilçelerde birer konuşma yaparak, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimini lanetledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN DEVECİ: CANLI DOSTU BELEDİYEYİZ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık