Ana Sayfa Güncel Kimse Yok Mu 'Biz Bir Aileyiz' programı başladı

Kimse Yok Mu 'Biz Bir Aileyiz' programı başladı

Kimse Yok Mu Samsun Şubesi'nce hazırlanan ve dernek faaliyetlerinin anlatılacağı 'Biz Bir Aileyiz' programının ilki gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2013 Cuma 21:19
Kimse Yok Mu 'Biz Bir Aileyiz' programı başladı

Kimse Yok Mu Samsun Şubesi'nce hazırlanan ve dernek faaliyetlerinin anlatılacağı 'Biz Bir Aileyiz' programının ilki gerçekleşti. Canlı olarak yayınlanan programda yurt içinde ve yurt dışındaki yardım faaliyetleri anlatıldı
Samsun'da, Türkiye'de ve dünyada ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Kimse Yok Mu, 'Biz Bir Aileyiz' adlı programla faaliyetlerini anlatmaya başladı. Uydu üzerinden yayın yapan AKS Tv'de her perşembe akşamı yayımlanacak programda faaliyetler anlatılacak.

FAALİYETLER EKRANA GELECEK

Sunuculuğunu Merve Keleş'in yaptığı ve AKS Tv'de canlı olarak yayımlanan Biz Bir Aileyiz programının ilkinin konukları Kimse Yok Mu Samsun Şube Başkanı Mustafa Baş ve Kimse Yok Mu Samsun Şube Müdürü Cemil Başbay oldu. Sunucu Merve Keleş, programı, "Biz Bir Aileyiz programında Türkiye genelinde 40 şubesi ile ihtiyaç sahiplerine el uzatmaya devam eden Kimse Yok Mu’nun faaliyetlerini ekranlara getirmeye çalışacağız. Samsun’daki hayırseverlerimizin verdiği bağışların nasıl ve nerelere ulaştığı, gönüllülerimizin yaptığı çalışmaları, şube ve genel merkez faaliyetlerimizi ekranlarınızda izleyeceksiniz" sözleriyle başlattı.

Kimse Yok Mu Samsun Şube Başkanı Mustafa Baş, programın hayırlı olmasını temenni ederek, "17 Ağustos depreminin ardından orada yükselen 'Kimse yok mu?' feryatlarından ismini alan derneğimiz, şuanda 40 şubesiyle yurt içi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaktadır. Kamu yararı statüsü, TBMM Üstün Hizmet Ödülü gibi unvanları alan Kimse Yok Mu, halen pek çok alanda kampanyalarını yürütmektedir. Bizler burada birer elçiyiz. Allah'ın izniyle Samsun'da, ülkemizin her yerinde ve dünya da 'Kimse Yok Mu' diyenlerin yardımına koşmaya devam edeceğiz" dedi.

Kimse Yok Mu Samsun Şube Müdürü Cemil Başbay ise, yurt içi ve yurtdışında yapılan yardım faaliyetlerinden bahsetti. Başbay, "Şube olarak 3 bin başvuru var, biz bunların 2 binine yardım ulaştırıyoruz. Diğerlerinin de sosyal incelemesi yapılıyor. Hayırseverlerin desteğiyle bize ulaşanlara yardım eli uzatmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu da, canlı yayına telefonla katıldı. Samsun Şubesi'nin Onursal Başkanı olan Şahinoğlu, Kimse Yok Mu ile gittiği kampanyaları izleyicilere aktardı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber