Ana Sayfa Ekonomi Kasko Sigortası Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Kasko Sigortası Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Araç sahiplerinin yaptırabilecekleri sigorta türleri Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası olarak adlandırılmaktadır. Bazı araç sahipleri zorunlu trafik sigortasını yaptırırken fazla masraf yapmamak için kasko sigortası yaptırmayı tercih etmemektedirler. Ancak trafik sigortası ile kasko sigortasının sağladığı avantajların birbirinden farklı olduğu unutulmamalıdır.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2016 Cuma 17:17
Kasko Sigortası Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Kasko sigortası, hareket ya da durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi ve yuvarlanması gibi durumlarda uğrayacağı maddi zararları karşılar.

Üçüncü kişilerin kötü niyet veya istem dışı yaptıkları hareketler, aracın yanması, aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek hasarlarda kasko kapsamındadır.

Trafik sigortası ise kaza sonucunda karşı tarafa verdiğiniz zararın karşılanmasını sağlar. Bu sebeple her araç sahibinin kendisini ve aracını teminat altına alması için kasko sigortası yaptırması önerilmektedir.

 Kasko sigortası yaptırmadan önce en uygun fiyatlı sigortayı bulmak için inceleme yapmak ve iyice araştırmak gerekiyor. Farklı sigorta şirketlerinin internet sitelerini tek tek ziyaret edip acentelerinden bilgi almak oldukça fazla zamanınızı alacaktır.

 Koalay web sitesinden 5 kolay soruya cevap verip 3 dakika içinde farklı sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası tekliflerini sorgulayarak en uygun teklifi alabilirsiniz.

 Koalay.com’da kişisel bilgileriniz ve aracınızın bilgilerinden oluşan beş basit soruya yanıt vermeniz  kasko sigortası teklifi almanız için yeterli. Bu sayede, kısa sürede, en uygun teklifleri alıp inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

 Koalay’da farklı şirketlerin tekliflerini karşılaştırdıktan sonra bütçenize en uygun araç sigortasına karar verebiliyor ve kendinize uygun teklifi seçtikten sonra dilediğiniz poliçeyi kredi kartınızla kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

 Koalay web sitesinde sunulan teklifler ve poliçe teminatları hakkında sorularınız varsa, 444 88 83 numaralı çağrı merkezi telefonunu arayıp, Koalay’ın uzman ekibinin vereceği bilgiler ile sorularınıza cevap alabilirsiniz.

 Koalay web sitesinde araç sahipleri için faydalı bir çok bilgi bulunmaktadır.

Aracınızın güncel kasko değerini öğrenebileceğiniz kasko sigortası sorgulama sayfasından aracınızın markasını, yılını ve modelini belirterek güncel kasko değerini öğrenebilirsiniz.

 Koalay’ın blogunda ise sürüş teknikleri, araç bakımı, pratik öneriler, kasko ve trafik sigortası hakkında merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulunmakta.

 Araç sahiplerinin en fazla ilgilendiği konularda biri olan motorlu taşıtlar vergisi hakkında bilgiler de web sitesinde yer alıyor.

 Aracınıza zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmak için Koalay web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Deri Ayakkabı Modelleri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık