Ana Sayfa Güncel Karabiber: Örnek sendikacılık anlayışı sergiliyoruz

Karabiber: Örnek sendikacılık anlayışı sergiliyoruz

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karabiber, sosyal kültürel ve bilgi teknolojilerini kullanarak Türkiye’de örnek bir sendikacılık anlayışı sergilediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 19 Mart 2013 Salı 12:50
Karabiber: Örnek sendikacılık anlayışı sergiliyoruz

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karabiber, sosyal kültürel ve bilgi teknolojilerini kullanarak Türkiye’de örnek bir sendikacılık anlayışı sergilediklerini söyledi. Karabiber, çalışmaların bundan sonra da üyelerinin hak ve menfaatlerine olacak şekilde devam edeceğini kaydetti.

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu ve Kadın Komisyonu üyeleri, 16–17 Mart tarihlerinde Ankara’da gerçekleşen Büro Memur-Sen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısına katıldı. Samsun’a dönen sendika heyeti, toplantıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karabiber, başkanlar, mali, kadın komisyonları, kurumlar arası koordinasyon toplantılarının olumlu ve faydalı geçtiğini belirtti.

Sendikanın genel yetkiye ulaşması için büyük çaba sarf ettiklerini dile getiren Karabiber, "Kamu çalışanlarının hak arayışında güçlü ve yetkili bir sendika olarak mücadele etmeye devam edeceğiz. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Sosyal kültürel ve bilgi teknolojilerini kullanarak Türkiye’de örnek bir sendikacılık anlayışı sergiliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımız da yoğun olarak üyelerin hak ve menfaatlerine olacak şekilde devam edecek." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber