Ana Sayfa Sağlık KANSER TEDAVİSİNDE FARK ÜCRETİ YOK

KANSER TEDAVİSİNDE FARK ÜCRETİ YOK

Kanser, ölüm nedenleri arasında dünyada ilk sıralarda yer almakta olup, kişilerin yaşam şeklinde yapacağı küçük değişiklikler ile önlenebilmekte veya tehlike olmaktan çıkmaktadır. VM Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Dirican, kanser hastalığının tedavi sürecinde hastalara gösterilen desteğin önemi ile ilgili bilgiler paylaştı.

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma 15:09
KANSER TEDAVİSİNDE FARK ÜCRETİ YOK

“Milyonlarca insanın ölümüne neden olan kanser, aslında erken tanı ile başarılı şekilde tedavi edilebilen bir hastalıktır. VM Medical Park Samsun Hastanesi Onkoloji Kliniği’mizde, kemoterapi, radyoterapi ve cerrahi tedavilerin yanı sıra, hastaların moral ve motivasyonlarını da yüksek tutmaya çalışmaktayız.” Her daim kanser hastalarının yanında olduklarını dile getiren Dr. Adem Dirican, kanser tedavisi sürecinde hastalardan fark ücreti alınmadığını da belirtti. “Erken tanı ile başarılı şekilde tedavi edilebilen kanser hastalığında zaman çok önemlidir. Onkoloji Kliniği, hastanemizin diğer bölümleri ile koordineli çalışarak, hastalığın tedavi sürecinde büyük bir özveri göstermektedir. Hastalığı yenmek için biz üzerimize düşen görevi sonuna kadar yapıyoruz.” dedi.

Başhekim Dr. Adem Dirican, kanser hastalarına verilen kemoterapi ve radyoterapinin yanında, çoğu onkolojik cerrahi ameliyatlarından, Erişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım hizmetlerinden, Kemik İliği Nakli, Bypass Ameliyatları ile Sarı-Kırmızı Acil Servis Alanları’nda verilen hizmetlerden de fark ücreti alınmadığını vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler