Ana Sayfa Samsunhaber İLAHİYAT FAKÜLTESİ 32. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

İLAHİYAT FAKÜLTESİ 32. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İlahiyat Fakültesi, 2017 - 2018 akademik yılı 32. dönem mezunlarını verdi. 3 bölümü bulunan Fakülteden 500 öğrenci mezun oldu.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2018 Perşembe 13:06
İLAHİYAT FAKÜLTESİ 32. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

SAMSUNHABER

OMÜ Yaşam Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine; Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekan vekili Prof. Dr. Mehmet Kuran, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcıları, öğretim elemanları, aileler ve mezun öğrenciler katıldı.

Mezuniyet töreni, İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Ahmet Esad Ay’ın Kuran tilaveti okumasıyla başladı. Ardından 4. Sınıf öğrencisi Yasin Samet Kazer mezun öğrenciler adına konuşma yaptı.

Törende konuşma yapan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekan vekili Prof. Dr. Mehmet Kuran “Mezun olduktan sonra ülkenin dört bir tarafında insanımızın, toplumumuzun, gençlerimizin ve hatta insanlığımızın daha iyi yerlere gelmesi için mücadele edeceksiniz. Sizler, insanların vicdanlarına hitap eden bir alanda çalışacaksınız.’’ şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından dereceye giren İlahiyat Fakültesi birincisi Elif Akdoğan, Fakülte ikincisi Nuray Irmak, ve Fakülte üçüncüsü Emine Akdoğan’a hediye ve başarı belgeleri Rektör Yardımcısı ve Dekanı Vekili Prof. Dr. Mehmet Kuran ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Mezuniyet heyecanı, öğrencilerin görev yemini etmesi ve kep atması ile sona erdi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler