Ana Sayfa Politika "Hizmete dayanan, proje üreten bir siyasi partiyiz"

"Hizmete dayanan, proje üreten bir siyasi partiyiz"

Toplantı öncesi konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, "AK Parti hizmete dayanan, proje üreten bir siyasi partidir. AK Parti siyaset arenasında pek çok ezberi bozmuş, siyasetini her zaman reel bilgiye dayalı olarak yapmıştır. O yüzden gerçekleştirdiğimiz her toplantıyı önemsiyoruz. Bu ülkenin aydınlık geleceğinde en büyük pay bizlere düşmektedir" dedi.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2013 Cumartesi 15:14

"Ülkenin aydınlık geleceğinde en büyük pay bizlere düşmektedir"

AK Parti Genel Merkez Seçim İşler Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Av.Yusuf Başer, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda Teşkilatla biraraya gelerek Seçim İşleri Eğitim toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı toplantı salonunda 3. Bölge Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer'in katılımlarıyla AKBİS Eğitimi ve Seçim İşleri toplantısı yapıldı.

Toplantı öncesi konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, "AK Parti hizmete dayanan, proje üreten bir siyasi partidir.

AK Parti siyaset arenasında pek çok ezberi bozmuş, siyasetini her zaman reel bilgiye dayalı olarak yapmıştır. O yüzden  gerçekleştirdiğimiz her toplantıyı önemsiyoruz. Bu ülkenin aydınlık geleceğinde en büyük pay bizlere düşmektedir. Önümüzde  önemli bir süreç var. 2014'te yapılacak olan yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimi ve akabinde 2015'te yapılacak olan Genel seçimlere yönelik tüm eksiklerimizi tamamlamış hazır bir biçimde girmek için toplantılarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz il başkanları toplantısında Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şentop bizlere 4 saatlik bir sunum  yapmıştı. Yapılan bu sunumu bizde toplantının ardından bir araya geldiğimiz ilçe başkanları ile yaptığımız toplantıda  paylaştık. Toplantılarımız  verimli ve faydalı geçti. Aldığımız bilgi ve dökümanları teşkilatlarımızla paylaşıp maksimum sonuç elde ederek hedefe  ulaşacağız" dedi.

AK Parti’nin tarihindeki en önemli seçimlerinden birisi olan mahalli yerel seçimleri, ardından milletimizin seçeceği  Cumhurbaşkanlığı ve yeniden 2015 milletvekili genel seçimlerinin olduğunu belirten Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat  Milletvekili Av.Yusuf Başer de, "Biz AK Parti teşkilatları olarak çalışmalarımızı yarın seçim olacakmış gibi hazırlanıyoruz.

10 yıl içinde yaptığı hizmetlerle Türkiye'ye çağ atlattıran AK Parti iktidarı 2023 ve 2071 hedefleriyle de başarıya  ulaşacaktır. Bu anlamda teşkilatlar olarak her zaman diri ve heyecanlı olmalıyız. Birlik ve beraberliliğimizin en üst  seviyede olduğu çalışmalara imza atmalıyız.

Seçimlerde teşkilatlar olarak, mahalle ve sandık yönetim kurulları olarak aynı heyecanla çalıştığı takdirde başarı elde edilecektir. Herkes bu görev ve sorumluluk çerçevesinde çalışmalarını yürütmelidir.

AKBİS ile artık kongrelerin, duyuruların ve yapılan faaliyetlerin doğrudan bilgisayar ortamında aktarılabiliyor.

Genel Merkez’in AKBİS ile il ve ilçe faaliyetlerini tek tuşla izleyebiliyor. Seçim sürecinde de teşkilatlarımızın çalışmaları  an be an takip edilip eksik görülen konular raporlar olarak sunularak anında müdahele edilebilecek." diye konuştu.

Toplantıya Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İlçe Başkanları, İlçe Seçim İşleri Başkanları, İlçe SKM Başkanları, İlçe AKBİS kullanıcıları katıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber