Ana Sayfa Ekonomi “Hedefimiz halkla bütünleşerek katkı sağlamaktır”

“Hedefimiz halkla bütünleşerek katkı sağlamaktır”

Ondokuzmayıs Üniversitesi Bafra Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Necdet Çamaş, “ Bizim en büyük hedefimiz Bafra halkı ile bütünleşerek ilçenin ekonomisine da katkı sağlamaktır” dedi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2013 Cuma 13:26
“Hedefimiz halkla bütünleşerek katkı sağlamaktır”

Ondokuzmayıs Üniversitesi  Bafra Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Necdet Çamaş, “ Bizim en büyük hedefimiz Bafra halkı ile bütünleşerek ilçenin ekonomisine da katkı sağlamaktır” dedi.

Samsun Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, Samsun Gıda Genel Müdürü Muharrem Soylu ve Bafra bakliyat Genel Müdürü Muzaffer Şahin ile birlikte Ondokuzmayıs Üniversitesi  Bafra Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Necdet Çamaş’ı ziyaret etti.

Fatih Öztürk Necdet Çamaş ile eskiye dayalı bir dostluğu olduğunu belirterek, “ Necdet hocam hem bilgi ve birikimi ile hem de araştırmacı yönü ile bugüne kadar bulunduğu tüm mevki ve makamlara çok şey katmış değerli bir akademisyendir. Araştırmacı yönü ile teorikle pratiği bütünleştirerek çalışan hocamıza geç de olsa bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundum.  Özellikle Türkiye’nin en bereketli topraklarından olan Bafra Ovası’nda tarımın gelişmesinde de hoc amızın ve ekibinin büyük katkılar sağlayacağına olan inancım tamdır” dedi.

Ondokuzmayıs Üniversitesi  Bafra Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Necdet Çamaş ise ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Çamaş, “ Okulumuzda 830 civarında öğrencimiz var. Bu sayı eğitimin kendisi olmak isteyen Bafra için önemli sayı. Bizim en büyük hedefimiz Bafra halkı ile bütünleşerek ilçenin ekonomisine da katkı sağlamaktır. Bu nedenle Özellikle tarımsal alanlarda üreticilerimizle daha aktif bir çalışma yapıyoruz. “ diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber