Ana Sayfa Ekonomi Gıda ve Tarım Fuarı bu sene FKM’de düzenlenecek

Gıda ve Tarım Fuarı bu sene FKM’de düzenlenecek

Samsun Gıda ve Tarım Fuarı Müdürü Soner Altun, bu sene 8.’si düzenlenecek fuarın, 5-8 Eylül 2013 arasında Samsun Fuar ve Kongre Merkezi (FKM)'nde yapılacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2013 Cumartesi 17:00
Gıda ve Tarım Fuarı bu sene FKM’de düzenlenecek

Samsun Gıda ve Tarım Fuarı Müdürü Soner Altun, bu sene 8.’si düzenlenecek fuarın, 5-8 Eylül 2013 arasında Samsun Fuar ve Kongre Merkezi (FKM)'nde yapılacağını söyledi. Altun, Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı’nın da organizasyona dahil edildiğini belirtti.

Cihan Haber Ajansı (Cihan)'na açıklama yapan Müdür Altun, Samsun FKM'deki inşaatın o tarihe kadar biteceğini vurgulayarak, 2Samsun FKM’nin faaliyete geçmesiyle fuar organizasyonlarını 2013 yılından itibaren daha profesyonel bir altyapıda yürütmeye devam edeceğiz." dedi. Tekkeköy ilçesindeki FKM'nin uluslararası fuarları karşılayacak potansiyelde olmadığını ileri süren Soner Altun, “4 bin metrekarelik iki bölümden oluşan merkezin, Samsun’un fuarcılık alanındaki beklentilerine ne kadar cevap verebileceğini yaşayarak göreceğiz. Bu bize biraz pahalıya patlayacak. Samsun’un fuarcılık alanında rakiplerine baktığımızda her bir şehirde en küçüğü 15 bin metrekarelik fuar alanları var. Samsun FKM ise mevcut haliyle uluslararası fuarlara evsahipliği yapma beklentilerini ne yazık ki karşılamayacaktır." şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber