Ana Sayfa Politika Genç:Başbakan'ın vizyonunu Canik'te uyguluyoruz

Genç:Başbakan'ın vizyonunu Canik'te uyguluyoruz

Samsun Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonunu ilçemizde en güzel şekilde sergiliyoruz." dedi.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2013 Çarşamba 18:37
Genç:Başbakan'ın vizyonunu Canik'te uyguluyoruz

Samsun Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonunu ilçemizde en güzel şekilde sergiliyoruz." dedi.

Osman Genç, ilçede yapımı devam eden projeleri, AK Parti Canik Kadın Kolları ve AK Parti Canik Gençlik Kolları üyelerine tanıttı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nazif Akın ve Kadın Kolları Başkanı Safiye Öz'ün de katıldığı gezide Başkan Genç, partili kadın ve gençlere ilçedeki yatırımları gezdirdi.

GÖKTEPE: GURUR DUYUYORUZ

Canik Başarı Üniversitesi, Kuzey Yıldızı Kentsel Dönüşüm Alanı, 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı ile yeni hizmet binasını gezen AK Parti'li kadın ve gençler, ilçede hayata geçen proje ve yatırımları beğendi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, "Canik'te yarışmalara konu olacak kadar birçok proje ve hizmet var. Ben de bir Canikliyim ve ilçemizde yapılan hizmetlerden ve Başkanımızdan oldukça mutluluk ve gurur duyuyoruz." dedi.

CANİK'TE KADINLAR EL ÜSTÜNDE

8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi'nin kadınlar için önemine işaret eden AK Parti Kadın Kolları Canik İlçe Başkanı Safiye Öz de "Bayanlara her zaman destek veren Başkanımıza teşekkür ediyoruz. 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi'nde de gördüğünüz gibi Canik'te bayanlar el üstünde. Onları el üstünde tutan bir Başbakanımız var. Yerelde de aile konusunda yaptığı hizmetlerden dolayı Başbakanımızdan ödül alan bir başkanımız var. Başkanımız Canik'te kadın olmanın ayrıcalığını bizlere hissettiriyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

"ÖDÜLLER ÇALIŞTIĞIMIZI GÖSTERİYOR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın rehberliğinde Canik'e hizmet ettiklerini belirten Başkan Osman Genç ise "Dünya lideri Başbakanımızın vizyonunu ve misyonunu Canik'te en güzel şekilde sergiliyoruz. Bunu birlikte yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. İlçemizi, şehrimizi, ülkemizi nasıl biraz daha ileri götürebiliriz, onu planlıyoruz, ona göre çalışıyoruz. Ülkemizde belediyeciliğin nasıl olacağını öğreten Başbakanımızın bize verdiği ödüller doğru yolda olduğumuzu göstermektedir." şeklinde konuştu.

"EKSİKLİĞİ GİDERDİK"

Samsun ve bölgeye hitap eden yatırımları ilçeye çektiklerine işaret eden Başkan Genç, şunları söyledi: "Canik Başarı Üniversitesi'ndeki öğrencilerin yüzde 77'si Samsunlu. Demek ki şehrimiz için önemli bir eksikliği gidermişiz. İlçemize kazandırdığımız yatırımlardan Samsun geneli ve bölgeden gelen insanlar yararlanıyor. Biz insanlarımızın, ilçemizin hayat standardını yükselttik." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber