Ana Sayfa Yurt Erkim'in engelli sporcuları gururumuz oldu

Erkim'in engelli sporcuları gururumuz oldu

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2013 Cuma 21:24
Erkim'in engelli sporcuları gururumuz oldu

BURSA (CİHAN)- Orhangazi ve İznik'te faaliyetleri bulunan Özel Erkim Rehabilitasyon Merkezi'nden öğrenciler, Denizli Pamukkale Üniversitesi'nde düzenlenen Atletizm yarışmasına katıldı.

Türkiye genelinde düzenlenen yarışmalarda Erkim Rehabilitasyon Merkezi Orhangazi şubesinden de üç öğrenci dereceye girdi. Yarışmada derece alan öğrenciler okul müdürleri ve antrenörleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın'ı ziyaret etti.

Orhangazi Erkim Rehabilitasyon Merkezi'nde öğrenim gören İlker Çağlayan atletizmde birincilik elde ederken, Gökhan Cüşkün 200 metre 16 yaş kategorisinde ikinci, Gökhan Uludoğan ise 100 metrede ikinci oldu. Özel Erkim Rehabilitasyon Merkezi sahibi Erhan Toz ile okul müdürü Celal Can, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın'ı ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Aydın, öğrencilerin elde ettiği başarının kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Bu özel yarışmalarda, özel öğrencilerimizin bu azmi göstermesi, toplum içinde var olarak böylesine önemli bir derece elde etmesi bizi sevindirdi. Onlara her zaman destek olacağız." dedi.
CİHAN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber