Ana Sayfa Politika Demirtaş: Halktan uzak bir belediye değiliz

Demirtaş: Halktan uzak bir belediye değiliz

Belediyecilik alanında bir ilke daha imza atan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlçe genelinde her haftada kurulan mahalle hizmet çadırı ile belediyeciliğin en büyük örneğini sergiliyor.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2013 Pazartesi 11:56
Demirtaş: Halktan uzak bir belediye değiliz

SAMSUN- Belediyecilik alanında bir ilke daha imza atan İlkadım Belediye  Başkanı  Necattin Demirtaş, İlçe genelinde her haftada kurulan mahalle hizmet çadırı ile belediyeciliğin en büyük örneğini  sergiliyor.
Her sene belirli bir program dahilinde mahalleleri gezen İlkadım Belediyesi mobil hizmet çadırı mahalle sakinlerinin sorunlarına çözüm arıyor. Kalkanca  Mahallesi misafir olan mobil hizmet  çadırı mahalle halkına şeker kontrolü, tansiyon ölçümü ve pansuman uygulaması yaptı. 
Mahallerine gelen sağlık hizmeti mahalle sakinlerini oldukça memnun etti. İnsanların sorunlarını anlatmak için merkeze, belediyeye gelme zahmetinden kurtulması, halkın sorunlarıyla daha yakından ilgilenmek amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş “Bu sayede halkımızın sorunlarını daha yakından tanıyacağız. Biz dört duvar arası, halktan uzak bir belediye değiliz. Sınırları kaldırdık, yaşlı-genç, zengin-fakir demeden herkes hizmetlerimizden faydalanacak, çadırlarımıza gelip rahatça bilgi alabilecek, isteklerini şikayetlerini rahatça anlatabilecek. Kimse unutmasın ki; belediyemiz varsa İlkadım Halkı için var.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber