Ana Sayfa Politika Demir'den Alaçam'da inceleme turu

Demir'den Alaçam'da inceleme turu

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Alaçam İlçesi'nde bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu Bazı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Alaçam İlçesi'ne giden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, sorun ve talepleri yerinde gördü.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2013 Pazar 23:19
Demir'den Alaçam'da inceleme turu

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Alaçam İlçesi'nde bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu
Bazı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Alaçam İlçesi'ne giden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, sorun ve talepleri yerinde gördü. 
Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ilk olarak partisinin Alaçam İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek burada Başkanı Av. Ali Şengül ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Teşkilat mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtlayan Demir, çıkan kanunlar hakkında da bilgiler verdi. 
Alaçam’da yürüyerek vatandaşları selamlayıp, ziyaretler yaparak, Alaçam Devlet Hastanesi'ne geçen Demir, Başhekim Dr. Radi Şen'i ziyaret ederek, hastane çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Demir'e hastaneyi gezdiren Başhekim Şen, ameliyathane kısmındaki eksiklerle ilgili bilgiler aktardı. Buradaki ziyaretin ardından Alaçam İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret eden Demir, Okul Müdürü Uzman Öğretmen Aydın Tuncer'den bilgiler aldı. 
Demir, Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu'nun boşaltılan başka bir okulun restore edilerek oraya taşınacağını belirterek, "Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşme yaptım. Bakanlığın sağladığı ödenek ile Alaçam Karşıyaka İlköğretim Okulu bu yaz onarılarak, inşallah 2013-2014 eğitim sezonuna yetiştireceğiz" dedi.
Milletvekili Demir, geçici kabulu yapılan 200 öğrenci kapasiteli Alaçam Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu'nda da incelemelerde bulundu. Demir'den pansiyonun biran önce açılması için kendilerine destek verilmesi istendi. Buradaki incelemenin ardından Demir, ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber