Ana Sayfa Güncel Burma, vatandaşın isteği üzerine inceledi

Burma, vatandaşın isteği üzerine inceledi

Bir süre önce kendisine park yapılması konusundaki taleplerini ileten, Atakent Yeni Mahalle 3217.Sokak Sakinleri’nin isteği üzerine bölgeye giden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada halkla birlikte incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2013 Cumartesi 16:54
Burma, vatandaşın isteği üzerine inceledi

SAMSUN- Bir süre önce kendisine park yapılması konusundaki taleplerini ileten, Atakent Yeni Mahalle 3217.Sokak Sakinleri’nin isteği üzerine bölgeye giden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada halkla birlikte incelemelerde bulundu.

Yeni gelişmekte olan Atakent Yeni Mahalle 3217.Sokak’ı ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada sokak sakinleri ile birlikte park yeri baktı. Kendisine bu bölgeye park yapılması konusunda bölge halkından istek geldiğini, bunu kırmadığını, “gelirim, beraber inceleriz, nereye isterseniz oraya yaparız” sözü verdiğini, bugünde o sözü tuttuğunu belirten Başkan Burma, “Ben çağrıldığım her yere gidiyorum. Halkın sorunlarını dinliyor, çözüm bulmaya gayret ediyorum. Bu bölge yeni geliyor. Bir sürü inşaat var. Binaların pek çoğu boş, yavaş yavaş doluyor. Bu nedenle burada park yapımına öncelik vermemiştik. Ama mademki siz çok istiyorsunuz, burada var olan iki tane yeşil alandan istediğinizi seçmeniz halinde oraya parkınızı yaparız” dedi.

Bugüne kadar ilçede 87 adet park yaptıklarını, bu konuda bir sıkıntılarının olmadığını da dile getiren Başkan Burma, “Her türlü donanıma sahip iki ekibimiz gece-gündüz demeden park yapıyor. Bu konuda uzmanlaştık. Artık rutin hale geldi. Sizin istediğiniz alana da park yapmak için çalışmalara en kısa zamanda başlayacağız. Endişeniz olmasın” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber