Ana Sayfa Güncel Burma: Çocuk Bayramı’nın hayırlı olmasını diliyorum

Burma: Çocuk Bayramı’nın hayırlı olmasını diliyorum

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önce Ulusumuz sonra tüm dünya çocuklarına hayırlı olması dileğinde bulundu.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2013 Salı 10:52
Burma: Çocuk Bayramı’nın hayırlı olmasını diliyorum

SAMSUN- Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önce Ulusumuz sonra tüm dünya çocuklarına hayırlı olması dileğinde bulundu.

Günün önemine binaen bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Burma, “Bugün, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarının canlarını, kanlarını vermekten çekinmeyerek, hiçbir ayırım gözetmeksizin birlikte yaşamamız için kurdukları bu Ülkede, en güzel bayramlardan birisini daha yaşamanın coşkusu ile doluyuz. O’nun ilkeleri sayesinde etrafımızdaki olumsuzluklardan etkilenmeden bugünlere gelişerek ve büyüyerek geldik. Bundan sonra da bu ilkeler ışığında hareket etmemiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı bu doğrultuda yetiştirmemiz gerektiğinin bilincinde olmalıyız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önce Ulusumuz sonra tüm Dünya çocuklarına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber