Ana Sayfa Sağlık Bitkisel ürünler konusu ele alınacak

Bitkisel ürünler konusu ele alınacak

alk arasında yaygın şekilde kullanılan, zaman zaman da tartışmalara neden olan bitkisel ürünler, vitaminler ve gıda takviyeleri, düzenlenen bilimsel toplantıda masaya yatırılacak.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2013 Cuma 15:54
Bitkisel ürünler konusu ele alınacak

Halk arasında yaygın şekilde kullanılan, zaman zaman da tartışmalara neden olan bitkisel ürünler, vitaminler ve gıda takviyeleri, düzenlenen bilimsel toplantıda masaya yatırılacak. Samsun Eczacı Odası ile Ordu Eczacı Odası’nın ortaklaşa düzenlediği Bitkisel Ürünler, Vitaminler ve Gıda Takviyeleri’ konulu bilimsel toplantı, 16-17 Şubat tarihleri arasında Büyük Samsun Oteli’nde yapılacak.

Eczane Teknisyeni Eğitimi programının da yapılacağı iki günlük toplantıda tıbbi bitkiler, bitkisel ürünler, destekleyici ve tamamlayıcı tedavi uygulamaları, eczanelerdeki önemli bitkisel ürünler, eczanede tıbbi bitkisel çay hazırlanması ve kontrolü, vitaminler gıda takviyeleri ve antioksidanlar, aroma terapi ve eczanede aromaterapotikler, eczanede bulunan bitkisel ürünler ilaç formunda doğal ürünler ve özel gıda destekleri gibi konuların enine boyuna ele alınacağı ve tartışılacağı öğrenildi.

Toplantı kapsamında Gazeteci-Yazar Coşkun Aral da ‘Savaşın İnsanından insan Savaşını Dinlemek’ konulu konferan verecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber