Ana Sayfa Güncel Başkan Yılmaz Doğuş Okul Yayınlarının konuğu oldu

Başkan Yılmaz Doğuş Okul Yayınlarının konuğu oldu

Samsun Organize Sanayi Bölgesi Doğuş Okul Yayınları Yönetim Kurulu Başkanı İdris Deniz ve Genel Müdürü Erol Deniz tarafından belli aralıklarla düzenlenen kahvaltının konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz oldu

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2013 Cuma 11:34
Başkan Yılmaz Doğuş Okul Yayınlarının konuğu oldu

Samsun Organize Sanayi Bölgesi Doğuş Okul Yayınları Yönetim Kurulu Başkanı İdris Deniz ve Genel Müdürü Erol Deniz tarafından belli aralıklarla düzenlenen kahvaltının konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz oldu.

Doğuş Okul Yayınları Yönetim Kurulu Başkanı İdris Deniz ve Genel Müdürü Erol Deniz tarafından zaman zaman bir kaynaşma ve birlik beraberlik amacıyla düzenlenen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAT) Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç ve üyelerinin de katıldığı kahvaltıya Başkan Yılmaz’da katıldı.

Kahvaltının ardından genç iş adamları ve Başkan Yılmaz arasında soru cevap eşliğinde sohbetler yapıldı.

Başkan Yılmaz kahvaltıda Samsun hakkında şehrin içinde bulunduğu durumdan ve geleceği için değerlendirmelerde bulundu . Yılmaz yine her ay rutin olarak katıldığı kahvaltılardaki sürekli değindiği samsunun ticareti hususunda açıklamalarda bulunarak  400,500 milyon dolarlarda olan şu anlık ticaretimizin mutlaka 1 milyar dolarlara çıkması gerektiğinin önemini vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber