Ana Sayfa Samsunhaber BAŞKAN YILMAZ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

BAŞKAN YILMAZ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış sonrası sular altında kalan bölgelerde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2017 Çarşamba 15:11
BAŞKAN YILMAZ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

   Çarşamba ilçesinde dün akşam saatlerinde etkili olan yoğun sağanak yağış sonrası arazileri sular altında kalan çiftçileri yalnız bırakmayan Başkan Yılmaz,  bölgeye giderek Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin tüm imkânlarını seferber etti. Başkan Yılmaz, Çaltı ve Karabahçe Mahallelerinde incelemelerde bulundu.

   Yağan yağmurla birlikte drenaj kanalının geriye bastığını ve bölgedeki tarım arazilerine zarar verdiğini açıklayan Başkan Yılmaz, "Bütün gücümüzle, tüm imkânlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız ve zararı minimize etmeye çalışıyoruz. Bundan sonra ne yapabiliriz onları arkadaşlarımızla istişare edeceğiz. Bu konuda Devlet Su İşlerimizin yaptığı bazı projeler de var. Bunların hızlandırılması için bizler de elimizden geleni yapacağız. Allah daha beter afetlerden korusun. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum" diye konuştu. Başkan Yılmaz'ın incelemeleri sırasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Nihat Soğuk da yer aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler