Ana Sayfa Politika Başkan Genç'ten gençlere siyaset tavsiyesi

Başkan Genç'ten gençlere siyaset tavsiyesi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gençliğin bu ülkenin geleceğinin temeli olduğunu belirterek, "Amacımız siz gençlere daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir bırakmak. Sizler de geleceğe umutla bakın" dedi.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2013 Pazartesi 14:45
Başkan Genç'ten gençlere siyaset tavsiyesi

SAMSUN- Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gençliğin bu ülkenin geleceğinin temeli olduğunu belirterek, "Amacımız siz gençlere daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir bırakmak. Sizler de geleceğe umutla bakın" dedi.

Başkan Osman Genç, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve AK Parti Üniversite Teşkilatı Başkanı Mehmet Okur'un da hazır bulunduğu sohbette AK Parti'li gençlerle biraraya geldi. Gençlerle sohbet eden ve deneyimlerini paylaşan Başkan Genç, gençlere ülkeye faydalı olmak için siyaset yapmaları tavsiyesinde bulundu.

'GENÇLİK, GELECEĞİN TEMELİ'

Gençleri çok önemsediklerini vurgulayan Başkan Genç, "Gençlik bu ülkenin geleceğidir, dinamizmidir. Çünkü gençler bu ülkenin geleceğinde aktif görev alacaklar. Bunun için gençlere ülkenin geleceğinin temelini oluşturuyor diyebiliriz. Bu bakımdan gençlerimizin kendilerini iyi yetiştirmeleri, vizyon sahibi olmaları gerekiyor. Gençlerimiz ne kadar bilgili, donanımlı olursa, ülkemizin de geleceği o kadar sağlam olur" dedi.

'HEDEFLERİ BÜYÜTTÜK'

Gençler için hazırladıkları "Hayatın Renkleri Geleceğin Aydınlık Gençleri" projesiyle Başbakan'dan ödül aldıklarını hatırlatan Başkan Osman Genç, "Canik'te çocuk ve gençlerimiz için eğitimden kültüre, spora kadar bir çok yatırım yaptık. Yaptığımız bu yatırımlar sonucunda çocuk ve gençlerimizin bakış açıları değişti, hedefleri, hayalleri büyüdü. Amacımız siz gençlere daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir bırakmak. Sizler de geleceğe umutla bakın, hayallerinizin, hedeflerinizin peşinden gidin" diye konuştu.

'HİZMET İÇİN SİYASET YAPIN'

Gençlerin siyaset yapmalarının anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Genç, "Gençlik kollarımız AK Parti'nin en önemli organlarından. Sizlerin yaptığı çalışmalar partimizin olduğu kadar şehrimizin de geleceği açısından önemli. Halka hizmet noktasında siyaset çok önemli. Gençlerimizin siyasetin içinde yer almaları Başbakanımızın da önemsediği bir konu. Kendinizi sürekli yenileyin, dünya lideri Başbakanımızı örnek alın. Başbakanımız da gençliğinde siyasetin içindeydi. Yarın bu makamlarda sizler olacaksınız" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber