Ana Sayfa Politika Başkan Genç: İlçemizi vatandaşlarımızla yönetiyoruz

Başkan Genç: İlçemizi vatandaşlarımızla yönetiyoruz

SAMSUN- Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 21. yüzyıl belediyeciliği yaptıklarını belirterek, vatandaşıyla birlikte bir yönetim sergileyen belediye olduklarını söyledi

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2013 Cuma 14:08
Başkan Genç: İlçemizi vatandaşlarımızla yönetiyoruz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 21. yüzyıl belediyeciliği yaptıklarını belirterek, vatandaşıyla birlikte bir yönetim sergileyen belediye olduklarını söyledi.
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gazi Mahallesi'nde vatandaşlarla biraraya geldi. Gazi Mahallesi Muhtarı Tuğrul Birinci'nin de yer aldığı başkan-vatandaş buluşması oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Vatandaşları dinleyen ve görüşlerini alan Başkan Genç, "Biz ortak akla önem veriyoruz. 21. yüzyıla uygun olarak vatandaşıyla birlikte yönetim sergileyen bir belediyecilik anlayışımız var. Ne yaptıysak birlikte başardık" dedi.
YAŞANABİLİR BİR CANİK İÇİNCanik'in 9 yılda hayal dahi edilemeyecek bir gelişim ve değişim sergilediğine işaret eden Başkan Genç, "Yaptığımız bütün kentsel dönüşümler, kültür, spor merkezleri, yeni ulusal ve uluslararası yatırımlar hepsi yaşanabilir bir Canik için. Bizler çocuklarımıza daha sağlıklı bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz. Oluşturduğumuz estetik ve modern yaşam alanlarında artık çocuklarımız geleceğe daha güvenle bakıyor. Sadece çocuklarımız değil, gençlerimizin, kadınlarımızın, herkesin ufku genişledi" diye konuştu.
MUTLU AİLE, MUTLU ŞEHİRCanik'te topyekün bir gelişim sağlarken eğitime de büyük önem verdiklerinin altını çizen Başkan Genç, "Yaşadığımız çağ bilgi çağı. Ne kadar modern binalar yaparsanız yapın, eğer eğitim olmazsa olmaz. Biz eğitimi sadece çocuklarımızla sınırlı tutmuyoruz. Annelerimizi, babalarımızı da eğitimden geçiriyoruz, kurduğumuz Aile Okullarında bilinçli aileler yetiştiriyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki mutlu aileler mutlu şehirleri meydana getirir. Çünkü toplumu oluşturan ailelerimizdir" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber