Ana Sayfa Spor Başkan Burma'dan futbolculara teşekkür yemeği

Başkan Burma'dan futbolculara teşekkür yemeği

Bu yıl çıktığı BAL Ligi’nde başarılı bir mücadeleden sonra sezonu 5. olarak tamamlayan Atakum Belediye Sporlu futbolculara Deniz Kafe-Restaurant’ta kulüp yöneticileri tarafından teşekkür yemeği verildi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2013 Perşembe 13:51
Başkan Burma'dan futbolculara teşekkür yemeği

Bu yıl çıktığı BAL Ligi’nde başarılı bir mücadeleden sonra sezonu 5. olarak tamamlayan Atakum Belediye Sporlu futbolculara Deniz Kafe-Restaurant’ta kulüp yöneticileri tarafından teşekkür yemeği verildi.

Sahalarında hiç yenilmediklerini, bunun lige ilk defa çıkmış bir takım için başarı olduğunu belirten Atakum Belediye Spor Teknik Direktörü Mustafa Kara, “ Kişilikli ve onurlu bir mücadele sergiledik. Savaşan ve mücadele eden ekip olmayı başardık. Diğer takım antrenör ve yöneticilerinin, sizin yeriniz şampiyonluktu demeleri ne kadar iyi bir takım olduğumuzun göstergesidir. Geleceğe umutla bakıyoruz” diye konuşurken, Kulüp Başkanı Suat Hayri Erdönmez ise, “ Onurlu mücadelenizden, dimdik duruşunuzdan, adam gibi oluşunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Hiç adı sanı duyulmayan bir Atakum Belediye Spor’u alıp, buralara kadar getirdik. Aslında benim hedefim ve beklentim 3.ligdi ama bu yıl olmadı. Yakaladığımız takım ruhu sayesinde bunu gelecek yıl başaracağımıza inanıyorum. Biz bir kurumu temsil ettiğimizin farkındayız. Bu yıl ki centilmenlik ödüllerini yöneticisiyle, futbolcusuyla biz hak ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Atakum gibi gelişin ve değişen bir ilçeye centilmence, mücadele eden, işini ciddiye alan bir takım yakışırdı diyerek sözlerine başlayan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “ Önünüze bir hedef koyar ve o doğrultuda çalışırsanız, aşamayacağınız engel yoktur diye düşünüyorum. Atakum’un her alanda çok iddialı olmasını istiyorum. Bu futbol içinde geçerlidir. Atakum Belediye Spor denilince diğer takımlar nezdinde saygı duyulduğunu gördüm, bu beni gururlandırmıştır. Futbol bir ilişkidir, iletişimdir. Onu insanlar arasında köprü olarak kullanalım isterim. Yöneticilerimiz, teknik direktörümüz bu işi severek yapıyorlar. Futbolcularda kaliteli, kişilikli, onurlu ve işini ciddiye alan insanlar olunca ortaya başarı çıkıyor. Siz böyle oldukça ben desteğimi sizden esirgemem.Emekleriniz,akıttığınız ter için,ortaya koyduğunuz güzellikler için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber