Ana Sayfa Güncel Başkan Burma, halk gezilerini sürdürüyor

Başkan Burma, halk gezilerini sürdürüyor

Halk gezilerini sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Tutkun sitesi Sakinleri’nin konuğu olup, onların sorun ve isteklerini dinlerken, bu arada sosyal bilgiler ödevini yapmakta olan minik öğrenciye de yardımcı oldu.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2013 Pazartesi 15:55
Başkan Burma, halk gezilerini sürdürüyor

SAMSUN- Halk gezilerini sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Tutkun sitesi Sakinleri’nin konuğu olup, onların sorun ve isteklerini dinlerken, bu arada sosyal bilgiler ödevini yapmakta olan minik öğrenciye de yardımcı oldu.

Tutkun Sitesi Sakinleri ile sohbet toplantısı gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “ Atakum kadar gelişen, değişen ve güzelleşen bir yer yok. Nüfusumuz her geçen gün artıyor. Buna paralel olarak, çalışmalarımızda yoğunlaştı. Her gün yeni yollar, yeni parklar, sosyal mekânlar yapıyoruz,  İlçemizin bugünkü ve yarınlara yönelik ihtiyaçları için sürekli proje üretiyor ve bunları teker teker hayata geçiriyoruz. Kentin ve kentlinin ihtiyacı olan hiçbir şeye hayır demiyor, bu benim işim değil demeden, sorunların çökümü konusunda elimden geleni yapmaya çalışıyorum.” dedi.

Kentin geleceğine yönelik projelerde ürettiklerini, bunları halkın benimsediğini ve onayladığını da söyleyen Başkan Burma, “ Bunların arasında en önemlileri iki kent meydanıdır. Kent meydanı, ticaret merkezi, kapalı otoparkları, sanat eserleri ile donatılacak bu yerlerin, bırakın Atakum’u, Samsun’a değer katacağına ve sınıf atlatacağına inanıyorum. Henüz elimizden fırsat kaçmamışken değerlendirilsin istiyorum. Halkın bu projeleri onayladığı konusunda da kendimden öyle eminim ki, meydan mı? yoksa başka bir şey mi yapılsın diye referandum yapıp halka sorsanız, kent meydanına %70’den aşağı oy çıkmaz. “şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber