Ana Sayfa Samsunhaber ATAKUM’DAN NUSAYBİN’E BÖREKLER, DOLMALAR

ATAKUM’DAN NUSAYBİN’E BÖREKLER, DOLMALAR

SAMSUN HABER - Nusaybin’de görev yapan Samsunlu ve Atakum’lu güvenlik güçlerine moral desteği olmak için Atakum Arena Taraftar Grubu tarafından başlatılan kampanyayı duyan kadınlar, kahramanlara gönderilsin diye börekler açarak, dolmalar sardı.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 15:57
ATAKUM’DAN NUSAYBİN’E BÖREKLER, DOLMALAR

Mardin’in Nusaybin İlçesinde terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyonlarda görev yapan Samsun’lu ve Atakum’lu güvenlik güçlerine moral verebilmek için Samsun’un Atakum İlçesinden ‘destek’ adımı atıldı.

Atakum Arena Taraftar Grubu tarafından başlatılan destek kampanyasına özellikle ev hanımları yoğun ilgi gösterdi. Nusaybin’de görev yapan güvenlik güçleri için börekler açan, dolmalar saran kadınlar, yiyecekleri paketleyip, güvenlik güçlerine gönderilmek üzere Atakum Arena Taraftar Grubuna teslim etti.

Kolileri Türk Bayrakları, Samsunspor bayrakları, atkıları ve formaları ile doldurduklarını söyleyen Atakum Arena Taraftar Grubu Lideri Erkut Erbil, “Zorlu şartlarla hainlerle mücadele eden güvenlik güçlerimize moral desteği vermek için böyle bir kampanya başlattık. Kısa sürede çok büyük bir destek geldi. Atakumlular büyük bir duyarlılık gösterdi. Özellikle ev hanımlarının pastalar, börekler, dolmalar yaparak getirmesi bizi duygulandırdı. Her askeri ve polisi kendi evladı gibi gören Türk anneleri, farkını bir kez daha ortaya koydu.

Çocuklar mektuplar yazarak, bölgedeki güvenlik güçlerimize destek oldu. Bu anlamda Çarşambaspor ve Havzaspor’lu taraftar derneklerinden de destek geldi. Ama en büyük destekçimiz mutlak suretle Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı oldu. Hem Türk Bayraklarını veren hem de hazırladığımız kolilerin Mardin’in Nusaybin İlçesindeki güvenlik güçlerimize ulaşmasını üstlenen Başkan Taşçı’ya teşekkür ediyoruz. Kampanyamız kapsamında ilk parti kolileri gönderiyoruz. Yiğitlerimize afiyet olsun, helal olsun. Biz Atakumlular olarak onların her zaman duacısıyız, yanlarındayız.” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN DEVECİ: CANLI DOSTU BELEDİYEYİZ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık