Ana Sayfa Samsunhaber ATAKUM’DA 4 MAHALLE AYNI SOFRADA BULUŞTU

ATAKUM’DA 4 MAHALLE AYNI SOFRADA BULUŞTU

Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları kapsamında 4 mahalle aynı sofra etrafında buluşarak iftar yaptı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan ayının birleştirici gücünü ilçemizde en güzel şekilde yaşıyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2018 Salı 17:10
ATAKUM’DA 4 MAHALLE AYNI SOFRADA BULUŞTU

SAMSUN HABER

Atakum Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen ‘Mahalle İftarları’ buluşmaları, Çatalçam’ da Güzelyurt, Yeşilyurt, Karakavuk ve Yukarıaksu mahallelerinin sakinlerini aynı sofra etrafında buluşturdu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Atakumluların yoğun katılımıyla gerçekleşen iftar buluşmasına, MHP Samsun Milletvekili Adayları Murat Camadan ile Mine Aktaş da katıldı.

 Atakumluların Ramazan ayının maneviyatını, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamasına katkı sağlamayı amaçladıklarını ve bu amaç doğrultusunda her yıl Ramazan ayı boyunca önemli organizasyonlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak bu yıl beşinci kez “Ramazan Atakum’da güzeldir’ felsefesiyle önemli programlar düzenliyoruz. Bu anlamda hemşerilerimizle bir araya geldiğimiz iftar buluşmalarını önemsiyoruz. Ramazan ayının birleştirici gücünü en güzel şekilde hissettiğimiz Mahalle İftarları buluşmalarımızda kurduğumuz dev iftar sofraları etrafında bir araya gelerek, vatandaşlarımızla birlikte oruçlarımızı açıyoruz. İftar buluşmalarını ve iftardan sonra gerçekleştirdiğimiz çay sohbetlerini vatandaşlarımızla dertleşmek, talep ve önerilerini almak için de önemli bir fırsat olarak görüyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler